Narodila se do umělecké rodiny, takže měla všechny předpoklady jít ve šlépějích svých rodičů. I když se Anička Slováčková snaží jít svou vlastní cestou, tak neustále bojuje s názory, že bez rodičů by byla nic.

Pořád to slýchávám, ale už si z toho nic nedělám a snažím se to vytěsnit. Mám svou kapelu, své písničky a občas vystupuji s tátovým Big Bandem, což mě hrozně baví. Dokážeme to s tátou a bráchou slušně rozjet. To, co dělá máma, mě nikdy nelákalo, prostě je to moje máma a tím bych to uzavřela,“ řekla Blesku zpěvačka.

VIDEO: Anička Slováčková po operaci nádorů: Výsledky jsou všelijaké! Další chemoterapie a ozařování

Video
délka: 03:26.48

Anička Slováčková po operaci nádorů: Výsledky jsou všelijaké! Další chemoterapie a ozařování Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Ta závist je strašná, odmala mi přišlo, že jsem jako zboží – dcera Dády Patrasové,“ dodává Anička, která od tří let dabovala kreslenou postavičku Krtečka. 

„Děti mám ráda, ale tohle není odvětví, co by mě lákalo. Jsem raději sama za sebe a na pódiu mám svou kapelu Aura, máme svůj repertoár, kontakt s fanoušky, a to mě baví,“ tvrdí Slováčková, která se netají tím, že táta je jejím velkým vzorem. Společně kývli také na projekt CrowningArts. Jde o novou sociální síť, která má pomáhat talentovaným lidem i umělcům, které svět ještě nezná. 

Fotogalerie
54 fotografií