Dáda mi nepřála, ale ani jsem to nečekal,“ prozradil Aha! Slováček, který podle všeho od svého pátečního návratu ze zahraniční cesty do Jerevanu s manželkou vůbec nemluvil.

Patrasová se totiž rozčilovala, že na manželův telefonát čekala marně. „Nemůžu pochopit, proč se mi Felix neozval, když mi řekl, že po příletu zavolá. Už mu fakt nevěřím ani slovo,“ reagovala Dáda. Slováček ale manželku neřeší, zřejmě čekal, že oslavenci zavolá ona a ne naopak.

„Přály mi ale obě děti a dostal jsem takovou záplavu esemesek, že jsem ani nestíhal odpovídat,“ krčí muzikant rameny s tím, že v pondělí slavil se svým bratrem a dcerou z prvního manželství René (43), a dnes má mít oslavu se synem Felixem juniorem (37) a dcerou Aničkou (25). Ta tátovi ostatně přála i veřejně na sociálních sítích.

Samotnou oslavu s Gelemovou a její rodinou si muzikant prý užil. „Luciina maminka mi upekla dort, Lucie druhý, a ještě k tomu skvělý koláč. Dali jsme si šampaňské, šli spolu na procházku, byl to moc krásný den,“ dodal Slováček, který dokonce na chalupě Gelemové v Jižních Čechách natočil video, ve kterém potvrdil, že stojí za jejím dřívějším prohlášením o jejich přátelském rozchodu.

„Toužím po rodině, životě v rodných Jižních Čechách na venkově a s Felixem po 7 letech společného života ve společné domácnosti zůstáváme přátelé. Bylo to mé rozhodnutí, které vyplynulo z Felixova přístupu,“ napsala mimo jiné malířka.

VIDEO: Felix Slováček oslavil 78. narozeniny: Podpořil expartnerku Gelemovou

Video
Video se připravuje ...

Felix Slováček oslavil 78. narozeniny: Podpořil expartnerku Gelemovou Instagram

 

 

Fotogalerie
57 fotografií