Právě Gelemová to se ženatým muzikantem ukončila. „Toužím po rodině, životě v rodných jižních Čechách na venkově a s Felixem po sedmi letech společného života ve společné domácnosti zůstáváme přátelé. Bylo to mé rozhodnutí, které vyplynulo z Felixova přístupu,“ napsala Lucie ve svém vyjádření.

Slováček prý zatím zůstává bydlet u Gelemové, stěhovat se má v průběhu léta. „Felix má v plánu přestěhovat se do domu ke svému synovi, což není v rozporu s tím, že se nadále musí sám starat o dům na Vinohradech, který mu z poloviny patří, má k němu vztah,“ dodala Lucie.

Dcera Dády Patrasové (65) je ráda, že milenecký vztah jejího otce s malířkou skončil. „Dál už se k tomu nechci vyjadřovat, je to jejich věc, ať si to vyřeší spolu. Pro mě je hlavní, ať je táta šťastný a zdravý,“ dodala pro Aha! Anička Slováčková s tím, že ačkoliv Lucie Gelemová tvrdí, že bude bydlet u syna Felixe (37), ona o tom nic neví.

„Jestli bude zpátky doma nebo jinde nebo u někoho z nás nebo u nějakého úplně jiného člověka, to záleží čistě na něm,“ objasnila dcera Slováčka na soutěži Cewe Fotokniha roku 2021. Felix, který je momentálně kvůli kšeftu v Jerevanu, bude vše řešit, až se vrátí.

Napjaté vztahy

Když si Felix našel milenku, nebyla z toho Anička nadšená. „Já nechci nikoho urážet, ale neznám tu paní. Nepotřebuji ji ani znát a to mi k životu stačí. Samozřejmě bych byla radši, kdyby to byl někdo jinej, ale nechci dělat zlo a kazit si karmu,“ prohlásila Anička. I ze strany Gelemové mezi ní byly vztahy na bodu mrazu. „Mohu říct, že jsem učinila několik pokusů o sblížení. Ty se ale bohužel nesetkaly s žádnou pozitivní odezvou. A tak se přiznám, že o to už ani nestojím,“ řekla Gelemová.

„Pomluv, intrik a mnoho zlého stran od jeho současné manželky jsem si v tomto vztahu užila až dost. Patrasová mi navíc mimo jiné od roku 2015 zasahuje i do soukromí, a to zasíláním výhrůžných a vulgárních SMS, které často evidentně nepíše za střízliva... Dlouhou dobu jsem naivně věřila ve změnu a pravdu. Nestalo se tak a já volím jinou cestu, kdy Felix zůstává navždy součástí mého života, nyní však ve vztahu přátelském,“ napsala mimo jiné malířka ve svém prohlášení.

VIDEO: Slováček o zesnulém Štaidlovi (†75): Svědčil mi na svatbě, smrt bratra ho pak srazila na dno

Video
Video se připravuje ...

Slováček o zesnulém Štaidlovi (†75): Svědčil mi na svatbě, smrt bratra ho pak srazila na dno Petr Macek, Aleš Brunclík

Fotogalerie
65 fotografií