Herečka zhruba před měsícem mluvila o tom, že by Felix s ní měl plánovat nový hudební projekt, ve kterém by s Dádou zpívala celá rodina. A to Slováčka dost vytočilo.

Je to chiméra. Dokud se nezačne léčit z pití, nemá cenu s ní cokoliv řešit,“ řekl muzikant Blesku a dodal, že Dádě z nadměrného pití hrozí demence.

Patrasovou jeho slova zamrzela, ale má jasné vysvětlení. „O manželovi je známo, že je to patologický lhář. Navíc tohle nebylo z jeho hlavy, ale byl proti mně naočkovaný. Z čí hlavy tyhle lži vyšly, si už domyslete,“ řekla Blesku Dáda, která opět potvrdila, že Felix k ní denně dochází a fungují spolu jako manželé. Na mysli asi měla Slováčkovu expartnerku Gelemovou, s níž ho stále pojí blízké přátelství. 

VIDEO: Dagmar Patrasová: Pravda o mém pití! A co říká na srovnání s Bartošovou?

Video
Video se připravuje ...

Dagmar Patrasová: Pravda o mém pití! A co říká na srovnání s Bartošovou? David Turek

Je mi úplně jedno, co kdo říká, my fungujeme jako rodina a žádné řeči nás nerozdělí. Rozhodně není pravda, že by mě manžel s dětmi odřízli. Všichni se společně stýkáme. A na křtu CD Aničky jsem nebyla z důvodu, že jsem hlídala vnuka. Ale pozvaná jsem byla,“ dodala herečka. Zajímavé ale je, že Anna sama do televize řekla, že maminku nezvala. 

Patrasová též promluvila o svém italském příteli Vitovi, kterého už dva roky neviděla. „Jsme stále v denním kontaktu a Vito již brzy přiletí do Česka. Neřeknu kdy, chceme soukromí," tvrdí Dáda, která nechyběla na představení italské kosmetiky, již sama užívá. „Přírodní a opravdu úžasná kosmetika," netají se. 

Fotogalerie
54 fotografií