Před měsícem se Anička Slováčková pochlubila postavou v plavkách a bylo vidět, že celulitida se dala na ústup. „Kde stoprocentně vidím výsledek, tak je břicho. To se mi dalo do pohybu dost slušně a odtud ta celulitida zmizela úplně. Ke stehnům. Mám celkem úbytek na cm ( nejvíc v pase - 5cm, na stehnech - 1,5cm), jsou podle mě o dost víc vyhlazené a na nějakých místech celulitida ustoupila,“ pochlubila se zpěvačka, která kila nabrala během náročné léčby rakoviny prsu. 

Po skončení chemoterapie a ozařování se herečka vrhla na své „zdevastované“ tělo. Pomalu, ale jistě se opět dostává do formy, kterou měla před onemocněním. Dva roky stará fotka z pláže v plavkách a její vosí pas mluví za vše. 

VIDEO: Anička Slováčková po operaci nádorů: Výsledky jsou všelijaké! Další chemoterapie a ozařování

Video
délka: 03:26.48

Anička Slováčková po operaci nádorů: Výsledky jsou všelijaké! Další chemoterapie a ozařování Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Občas je ale dobré dril porušit a dnes je k tomu ideální den, protože je to mezinárodní den proti dietám. „Dnes je to prostě povolený a vaše tělo si to po vší té práci, kterou na něm a s ním děláte, zaslouží! Takže, co to bude? Domácí burger? Nebo čerstvá ryba alá fish and chips? Donut, nebo kýbl zmrzliny? Škvarky? Pizza? Moje milované hříšné jidlo je opravdu pořádná prasárna. Miluju totiž extrémně pálivý instantní nudle,“ svěřila se dcera Dády Patrasové (65) a Felixe Slováčka (77). 

Fotogalerie
44 fotografií