I když už nějakou dobu netvoří pár, narozeniny slavili společně. Lucie Gelemová se na sociální síti pochlubila dortem a společnou fotkou s Felixem. A tak dcera Anička vzala za vděk Instagram a svému tátovi aspoň touhle formou popřála. 

Dneska má můj táta narozeniny. Miláčku můj, buď hlavně zdravej a v pohodě. A taky ti přeju, aby ses už co nejrychleji vrátil se svým Big Bandem a s námi zpěváky na pódia a znovu to roztočil na každém plese, večírku a koncertě! To je pro nás muzikanty teď asi to nejlepší přání,“ rozepsala se Slováčková

VIDEO: Anička Slováčková po operaci nádorů: Výsledky jsou všelijaké! Další chemoterapie a ozařování

Video
Video se připravuje ...

Anička Slováčková po operaci nádorů: Výsledky jsou všelijaké! Další chemoterapie a ozařování Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Těším se, až vedle tebe budeme zase zpívat! A těším se, až mě a moji partu budeš učit moravský lidovky ve sklípku! Tvoje Anička," dodala herečka, která loni porazila rakovinu prsu. Kromě milých slov přidala i společné fotky ze soukromého archivu. 

V den 78. narozenin slavil muzikant na chalupě s exmilenkou, ale s dcerou a synem Felixem ml. se dle svých slov potká v úterý. Jediného, koho nechce vidět, je manželka Dáda Patrasová (65). 

Fotogalerie
47 fotografií