Kryštof, který se objevil také v rolích ve filmu Kobry a užovky či v seriálu České televize Svět pod hlavou, je podle webu Sedmička.cz již trojnásobným otcem. Zatímco z prvního potomka měl Hádek před sedmi lety takovou radost, že ji musel vykřičet do světa, teď je vše jinak.

Herec o soukromém životě moc nemluví, a tak se mu málem podařilo radostnou událost ututlat. Během doby, kdy měl kvůli koronaviru méně práce, si s partnerkou pořídili již celkově třetího potomka. Na instagramu to prý nakonec oznámil pomocí fotografie všech tří dětí pohromadě, ovšem otočených zády. Navíc Kryštof nepřidal ani žádný text, a tak neznáme ani pohlaví ani jméno jeho benjamínka.

Není ale bez zajímavosti, že sám Hádek je nejmladším ze tří dětí. Zatímco bratři Ondřej (je lékářem) a Matěj (45), který je rovněž hercem a zahrál si například v seriálu Dáma a Král, jsou od sebe věkově blízko, Kryštof se narodil až později. 

„Mezi námi je osmiletý, respektive sedmiletý rozdíl, takže bratři s oblibou říkají, že jsem se narodil v době, kdy už oni dva byli dávno kámoši. Že prý jsem byl takovej vejškrabek. Děcko na stáří pro rodiče,“ prozradil před časem sám Kryštof Hádek v rozhovoru pro magazín Reportér. 

VIDEO: 3Bobule: Kryštof Hádek křísí pohaslou lásku na vinici

Video
délka: 01:35.16
Video se připravuje ...

3Bobule: Kryštof Hádek křísí pohaslou lásku na vinici Bioscop

Fotogalerie
42 fotografií