15. srpen 2020
Svátek slaví Hana, zítra Jáchym

Dohra mejdanu po premiéře 3Bobule: Koho museli nosit, proč tekly slzy a kdo se lepil k láhvi!

/
 • Uniklo z divokého mejdanu Bobulí: Slzy kvůli Postráneckému (†75) i žhavé polibky!
  26. června 2020 ● 11:14

  Kvůli koronavirovým opatřením si herci nemohli dlouho vyhodit z kopýtka, a tak není divu, že na premiéře filmu 3Bobule to snad všichni pořádně rozjeli. Došlo nejen na smích, ale i slzy a stesk! A kdo z přítomných se nejvíce opil?

 • 1.

  Slzy vdovy po Postráneckém (†75)

  Zatímco ostatní se smáli na celé kolo a posilňovali se alkoholem, vdově po Václavu Postráneckém (†75) moc do smíchu nebylo. Hlas jejího zesnulého muže totiž zazněl na několika místech ve filmu.

  Celkem v 11 větách dával coby zesnulý Michalica vinařské rady své dceři Klárce v podání Terezy Ramby. „Byla jsem u toho, když to manžel natáčel, a už tenkrát to bylo silný...“ vzpomněla si Helena Postránecká (72) na loňské jaro, kdy její muž už z posledních sil namlouval poselství do filmu, v němž už nemohl účinkovat.

  VIDEO: Druhý pohřeb Postráneckého (†75): Něco tak dojemného jste neviděli!

  Video
  délka: 44:06.79

  Druhý pohřeb Postráneckého (†75): Něco tak dojemného jste neviděli! Blesk TV

  „Mně se celý film velmi líbil. Bylo to strašně příjemný, akorát mě to strašně dojalo,“ řekla Blesku Postránecká, otíraje slzičky. Poplakala si během snímku a nejvíc na konci, kde tvůrci zesnulému Václavovi celý film věnovali. „To mě úplně dostalo, bylo to silný. Je to teprve rok a je to pořád hodně těžký,“ dodala vdova, která přišla i se synem, dcerou a jejich partnery.

  Premiéra filmu 3bobule: Rodina Václava Postráneckého

 • 2.

  Ramba běžela kojit

  Většina umělců se ale pořádně rozjela. Přitom to měl být decentní večírek. Dvě skleničky vína, pár slov o filmu, před jedenáctou do pyžámek a hybaj na kutě. Jenže to by se pár hodin nato nesměl konat mejdan v pivovaru U Medvídků, asi 650 m od kina Lucerna. Tam se pařilo až do zavíračky! Ti největší držáci se ještě přesunuli do Konviktu, kde si kyselinku z vína ředili pivem. Včas utekla jen Tereza Ramba (30), dříve Voříšková, která stále kojí malého synka Mikuláše, jemuž říká Slunce.

  Premiéra filmu 3bobule: Kryštof Hádek a Tereza Ramba

 • 3.

  Ovíněný Hádek

  Podle svědků za to nejvíc vzal Kryštof Hádek alias Honza. Rozhodně toho vypil víc než na plátně. První lahev totiž otevřel už odpoledne na slavnostním křtu vín ročníku 2019 na vinici sv. Kláry v pražské botanické zahradě. „Na ochutnávání vína při natáčení čas nebyl, to bychom nic nenatočili,“ řekl Blesku herec a vybuchl v bujarý smích.

  A na vinici se zdržel tak dlouho, že se ani nestihl na večerní premiéru převléknout. „Od vína se nemohl vůbec odtrhnout, dokonce si ho vzal nahoru před sál, a zatímco kolegové z herecké delegace se usazovali, vyběhl před sál, čapnul skleničku a dolíval si. Nakonec si dovnitř propašoval celou lahev se slovy, že by mu to zteplalo,“ prozradil Blesku jeden z hostů slavnostní premiéry.

  Vody se prý Kryštof Hádek nedržel ani v pivovaru, i když celou dobu artikuloval a chodil rovně. Na poslední štaci v Konviktu pak vítal příchozí s pivem v ruce.

  Premiéra filmu 3bobule: Kryštof Hádek
  Premiéra filmu 3bobule: Kryštof Hádek

 • 4.

  Na Bělehrad!

  Na premiéru Tomáš Měcháček (41) alias doktor Adam Brejcha z Modrého kódu přihopkal o francouzských holích. „Praskla mi achilovka při nohejbale. Poslední den karantény! Je to smůla. Doktoři říkají měsíc až dva a pak tři rehabilitace. Ale už jsem s tím točil spícího tatínka, tak to docela šlo...“ řekl Blesku ještě rozvážně.

  VIDEO: Tomáš Měcháček přiznal, co se mu stalo! Proč chodí o berlích?

  Video
  délka: 00:45.60

  Měcháček Kateřina Štichová

  I se svým handicapem ale držel s kolegy krok. A když už nemohl, Radim Novák (52) si ho prostě naložil na záda a nosil mezi hospodami podobně, jako když Švejka vezla paní Müllerová na křesle. Po mejdanu pak dorazil jako host do včerejšího ranního vysílání Frekvence 1. „Dost jsme popili, ale zvládám,“ přiznal Měcháček do éteru.

  Mejdan po premiéře 3Bobule: Tomáš Měcháček se vezl na zádech

 • 5.

  Klofla scenáristu

  Že by konečně kápla na toho pravého? Eva Josefíková (30) sice ve filmu z vinařského prostředí nehraje, avšak na večírku se vášnivě líbala s jeho scenáristou Matějem Podzimkem (39). Ten se loni po devíti letech manželství rozvedl s herečkou Kristýnou Podzimkovou (35) alias Theou Nekonečnou z nekonečného seriálu Ulice.

  Premiéra filmu 3bobule: Eva Josefíková

 • 6.

  Neposedná rouška

  Místo, aby si objednal taxi, naskočil Mirek Táborský (60) po premiéře s manželkou do tramvaje. Ovšem tak rychle, že si ústenku musel nasazovat uvnitř soupravy. A celé se mu to nějak popletlo. Nejdřív nemohl bavlněnou roušku rozmotat, pak si ji nasadil přes oči. Nakonec ho ale ruce poslechly a celou anabázi zvládl.

  Miroslav Táborský bojoval s rouškou

  VIDEO: 3Bobule: Vrací se staří známí, ale uvidíme i nové postavy

  Video
  délka: 02:22.52

  3Bobule: Vrací se staří známí, ale uvidíme i nové postavy Bioscop

  Fotogalerie
  81 fotografií

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 1

ivoadler: Bez natáčení je ten /umělecký/ život takový nudný! Nemám pravdu, hvězdy? Je to krásné, takhle se vožrat.

(26. 06. 2020 17:54)
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy