Jelikož byla bez práce, tak musela sáhnout do svých úspor. „Bylo to docela náročné, ale zvládla jsem to. Většinu času jsem trávila doma, cvičila denně jógu a užívala si chvíle s dětmi. Po letech jsme na sebe měly čas a byla jsem ráda, že i ony se mnou začaly cvičit jógu,“ řekla Blesku Jitka Asterová, která se svými dětmi Annou (27) a Adamem (21) žije pod jednou střechou. Herečka je totiž spolumajitelkou činžovního domu a všichni v něm mají svůj byt.

Po roce si moderátorka došla ke kadeřníkovi. „Celou dobu jsem měla vlasy v drdolu, a když jsem to rozpustila, tak mě překvapil nejenom půlmetrový odrost, ale i délka vlasů. Takhle dlouhé vlasy jsem nikdy v životě neměla,“ směje se Jitka.

VIDEO: Jitka Asterová přiznala: Nechala se napíchat botoxem, pak litovala!

Video
Video se připravuje ...

Jitka Asterová (59) přiznala: Nechala se napíchat botoxem, pak litovala! Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Ta byla ráda, že na módní přehlídce vlněných plédů potkala kamarádku Lindu Finkovou. S ní a herečkou Sandrou Pogodovou má na Českém rozhlasu debatní pořad Polední sirény.

Asterová zhubla nejenom na těle, ale i v obličeji, a tak vynikly její jemné vrásky. Vypadá nyní úplně jinak, než jak jsme zvyklí ji vídat. S dlouhými vlasy a jemným úsměvem působí étericky. Jóga prostě dělá divy.

Fotogalerie
59 fotografií