Na Miami bydleli v luxusním mrakodrapu s výhledem na oceán, a to byly jiné obrázky, než jaké jsou z jejich současného bydlení. Po odchodu z Ameriky měli v plánu se usadit ve španělské Malaze, kde chvilku skutečně bydleli, ale nakonec zakotvili na ostrově Tenerife.

Hornatý ostrov je sice obklopen Atlantským oceánem, ale k tomu má Zuza s rodinou docela daleko. Pro svou insta rodinu totiž natočila video, jak a kde teď momentálně žijí.

„Pojďte se podívat, jak na Tenerife žijeme my. V budoucnu tu můžete žít i vy,“ láká Belohorcová, která s manželem podniká v realitách, a tak by rádi na ostrov přilákali další zájemce. Moderátorka žije v třípodlažním bytě v řadovém domě uprostřed ostrova. V nejvyšším patře mají s manželem Vlastou ložnici s vlastní koupelnou a terasou s výhledem na město a v dáli oceán, vedle toho je dětský pokoj syna Nevia.

O patro níž je společenská část, tzn. obývací pokoj spojený s jídelnou a kuchyňskou linkou. Opět nechybí malá terasa a technická místnost, kde Zuza suší prádlo. V nejspodnějším patře má pokoj dcera Salma. Z tohoto pokoje se jde rovnou k bazénu a na další terasu, kde je sezení. Dole je ještě další místnost určená pro hosty.

Byt vypadá velký, ale evidentně se tam rodinka nevejde, protože všude je strašně moc věcí a chodby jsou plné kufrů. A cena není zrovna nízká, měsíčně je bydlení stojí téměř 90 tisíc korun. „To je teda hustý. Za 90 tisíc měsíčně bych si asi představovala trochu jiné bydlení, ty jo… Chápu, že to je Tenerife, ale i tak,“ netají se jedna z fanynek.

„No, tak než nějaký nepořádek, který se v běžném chodu rodiny udělá, mi to bydlení přijde jak na dovolené. Nic osobního, všudypřítomné kufry kdesi v rohu, hygienické potřeby na komodě v ložnici a na záchodové míse… Věci naskládané jaksi na sobě… Myslím, že tohle video působí přesně opačně, než jaký mělo dát pocit,“ komentuje další sledující.

VIDEO: Velké stěhování Belohorcové: Krize ji vyhnala z luxusního apartmánu! Vrátí se do Evropy?

Video
délka: 28:57.07

Velké stěhování Belohorcové: Krize ji vyhnala z luxusního apartmánu! Vrátí se do Evropy? Markéta Reinischová

Fotogalerie
69 fotografií