Ne každá žena je schopná – a především tedy ochotná – se ukázat světu tak, jak skutečně vypadá. Za množstvím filtrů se skrývají snad všechny významné ženy (nejenom) českého showbyznysu. V reálu se pak jejich příznivci nestačí divit, když vidí, že na pleti jejich idolů je tu a tam nějaká vráska, pigmentová skvrna či ochablá kůže. Stále více slavných dam se proto snaží proti oné vyumělkované dokonalosti bojovat a ukazovat se ve vší přirozenosti, bez líčení, bez retuší. Stejně tak i někdejší moderátorka lechtivých pořadů Láskanie a Peříčko, Zuzana Belohorcová.

Její momentky z pláže na Tenerife, kam se společně s manželem Vlastou Hájkem (45) a dvěma dětmi přesunula ze španělské Marbelly (poté, co opustili slunečné Miami), se dočkaly kritiky. Snímky totiž zachycovaly známou plavovlásku během opalování ve veselých žlutých bikinách… a bez filtrů. Všichni její sledující, a že jich má na instagramu dobrých 126 tisíc, tak viděli její sluncem zničenou pokožku, kapky potu na čele a silikonem vyztužená ňadra, která se po osvobození z podprsenky „rozutekla“ do strany. Jeden z komentujících sice napsal, že „pokud někdo takové foto dá veřejně, musí počítat s kritikou,“ ruku na srdce, negativní hodnocení bylo zde až zbytečně drsné.

VIDEO: Velké stěhování Belohorcové: Krize ji vyhnala z luxusního apartmánu! Vrátí se do Evropy?

Video
délka: 28:57.07
Video se připravuje ...

Velké stěhování Belohorcové: Krize ji vyhnala z luxusního apartmánu! Vrátí se do Evropy? Markéta Reinischová

„To je hrozný ten dekolt, spálený a vrásčitý,“ napsala jí třeba jedna ze sledujících. „Vypadá to, jako by vám bylo 70 let,“ přisadila si další, a jiní rovnou přidávali nevyžádané rady: „Slunce, zabiják kůže. Dnes už se opalují jen blázni, promiňte.“ A když už v tom mnozí byli, zkritizovali i jiné části jejího těla. „Nožky též nevypadají hezky,“ vypočítávali. Mezi kritizujícími byly ovšem především ženy, muži se k sympatické blondýnce nestavěli tak negativně. „Slunce dá pokožce zabrat a přidá na věku, ale jste to vy a je fajn, že jste sama sebou,“ reagoval například jeden muž.

A další žena dokonce zavtipkovala: „Panebože, vy máte vrásky a spálený dekolt. No panebože, není to tím, že jste člověk? To se tu na instagramu nesmí, Zuzi.“ Na ony „otřesné“ fotky, jak prohlašovali někteří, se můžete podívat do naší galerie - a posuďte sami. Na to, že za pár let bude Zuzana, co před nedávnem zazářila ve slovenské verzi show Tvoje tvář má známý hlas, již padesátnicí, vypadá naprosto skvěle, co myslíte? Ať už s filtry nebo bez nich, její věk by jí rozhodně nikdo netipoval. A k mladšímu vzhledu si teď vypomohla i plastikou víček, čímž rozhodně omládla…
Fotogalerie
89 fotografií