Aplikace FaceApp a další podobné vymoženosti dnešní doby, které během několika okamžiků udělají z žen na fotkách prvotřídní krásky, mají i svá úskalí. Stejně jako s estetickými zákroky, ani tady totiž nechybí ženy, jež postrádají jistou míru sebereflexe a chybí jim mantinely, kdy je jejich vylepšování ještě ku prospěchu.

Zejména zralejší ženy 40+ mají tendence přehánět to s omlazovacími filtry, jejichž cílem je ubrat deset až dvacet let. Mnozí uživatelé instagramu se ale už nedají takzvaně „opít rohlíkem“ a na pohled poznají, kdy si daná influencerka či celebrita vylepšila svou tvář. I když slovo „vylepšit“ někdy není to správné označení, spíše naopak… Své o tom ví i někteří fanoušci moderátorky Gabriely Partyšové.

Ta v pondělní ve Snídani s Novou zpovídala zpěvačku Lucii Vondráčkovou. A jak už to v dnešní době bývá, moderátoři se mezi vysíláním nebo na konci rádi s hostem fotí a snímky pak umisťují na své profily na sociálních sítích. I to Gábina udělala, ale tentokrát se se zlou potázala. Před zveřejněním fotky asi usoudila, že je opět potřeba ubrat si opticky nějaký ten rok, a tak společné selfie s Lucií upravila ke své spokojenosti.

Fanoušci už tak spokojení ovšem nebyli. „Filtry pokazily vše krásné,“ komentovala ještě mírně jedna ze sledujících novácké moderátorky. „Souhlasím!! Nádhernou Lucii úplně zhyzdila!“ přidala se další, která poukázala na to, jak nepřirozeně Lucie na fotce vypadá a že ve skutečnosti je mnohem krásnější. Zpěvačka se totiž i po čtyřicítce může pyšnit mladistvým vzhledem, což se nedá říct o každém… „Přesně tak!!!! Já jsem se tedy v první chvíli až lekla a Lucku jsem skoro nepoznala. Proč, pane bože, takhle kazit přirozenou krásu,“ nechápe ani další sledující. A není zdaleka sama.

VIDEO: Partyšová neuhlídala odvážné šaty, a tak její ňadra prozářila vernisáž!

Video
délka: 01:24.32
Video se připravuje ...

Partyšová neuhlídala odvážné šaty, a tak její ňadra prozářila vernisáž! A proč tají přítele?! Markéta Reinischová, Jan Jedlička

Fotogalerie
54 fotografií