Dvorní návrhářkou Terezy Maxové je Klára Nademlýnská, se kterou se znají už 34 let. Ale tohle focení bylo jiné - zapojila se skoro celá rodina modelky. Nejen její dcera (12), již má s tureckým obchodníkem Burakem Oymenem (48), ale i dcera jejího bratra Tomáše, Sofie Maxová (14).

„Móda je variabilní a modely mohou obléknout ženy právě napříč generacemi. Chtěla jsem udělat i trochu jiné focení, kde bude dcera Terezy. A na některých fotkách je i Terčina maminka, ale ty ještě čekají na schválení,“ prozradila Blesku návrhářka.

„Zapojili jsme také dceru Terezina bratra - Sofii. Pro holky to bylo první focení, měly z toho obrovský zážitek a moc si to užily,“ dodala na adresu mladých modelek.

Vše probíhalo v rámci představení Klářiny limitované kolekce modelů, kde se návrhářka inspirovala obrazy nadějné malířky Michaely Červené (23). A podle výsledných snímků o těchto dvou krásných slečnách za pár let ještě rozhodně uslyšíme.

Mína není jedinou pokračovatelkou modelingové kariéry v rodině Maxové. Syn Tobias (20), jehož má Tereza s prvním manželem, dánským tenistou Frederikem Fetterleinem (50), už má za sebou několik úspěšných focení. Nejmladší syn Aiden (9) si zatím na první krůčky ještě musí počkat…

VIDEO: Tereza Maxová o návratu do Česka: Jak děti zvládly přechod do jiné země?

Video
délka: 02:17.01
Video se připravuje ...

Tereza Maxová o návratu do Česka: Jak děti zvládly přechod do jiné země? Markéta Reinischová, Jan Jedlička

Další krásné dcery slavných maminek

Natálie Jirásková (16), dcera Ivy Kubelkové (44):

Dospívající kráska primácké moderátorky se stala, stejně jako její maminka, tváří kosmetické firmy. A nejen to, Natálka má za sebou už i první módní přehlídky! Fotoaparáty mladou blondýnku milují.

Anna Sofie Švehlíková (15), dcera Jitky Schneiderové (48):

V jedenácti letech se dcera herečky, jejímž otcem je herec David Švehlík (49), postavila před objektiv fotoaparátu v rámci kampaně návrhářky Ivany Mentlové (47). Od té doby je o dnes už patnáctiletou slečnu zájem.

Annabelle Blyth (7), dcera Victorie Velvet (37):

Roztomilý blonďatý andílek rovněž zaujal návrhářku Ivanu Mentlovou (47). Coby čtyřletá holčička se dcera exotické zpěvačky stala hvězdou focení dětské kolekce.

Fotogalerie
51 fotografií