Rozprodali část nakumulovaného majetku a v září loňského roku započali novou životní etapu v prosluněné Marbelle. Se Spojenými státy Zuzanu Belohorcovou a jejího manžela Vlastu Hájka ovšem stále pojí nedořešené záležitosti, konkrétně nemovitost v Miami.

Po nákladné renovaci měli manželé velké oči, jenže luxusní vila s cenovkou přes 2 miliony eur (cca 51 milionů korun) se na realitním trhu ohřívá déle, než doufali. Partneři tak byli nuceni slevit ze svých požadavků. „Šli jsme s cenou dolů, protože s tím nechceme mít starosti. Nechceme se o to starat. I když to teď prodáme levněji, jsme na tom dobře a stále to vychází fajn,“ prozradil slovenskému Novému času Hájek.

Cenu rodina, která z chladnější Marbelly nakonec prchla na teplejší Tenerife, snížila o 164 tisíc euro, což v přepočtu vychází na více než 4 miliony korun. Podle Hájka je důvodem dlouhodobého nezájmu potenciálních kupců absence garáže. „To je to, že nemáme místo na parkování, nemáme jednoduše garáž a nedá se parkovat ani za plotem, čímž ztrácíme 90 procent kupců, protože, samozřejmě, všichni chtějí parkovat,“ vysvětloval největší handicap luxusní nemovitosti.

Klacky pod nohy jim ovšem hází i současná dramatická situace ve Státech a klesající pocit bezpečí v sousedství. „Teď hledáme někoho, komu to nevadí, kdo je lokální a kdo o to má zájem,“ dodal Hájek.

VIDEO: Zuzana Belohorcová a Vlasta Hájek: Bez alkoholu je v manželství nuda!

Video
délka: 09:14.22
Video se připravuje ...

Zuzana Belohorcová a Vlasta Hájek: Bez alkoholu je v manželství nuda! Aleš Brunclík, Markéta Reinischová

Fotogalerie
78 fotografií