Začátkem března zpěvák podstoupil dlouho očekávaný čtyřnásobný bypass pod vedením předního kardiochirurga Jana Pirka (71). Doslova tak utekl hrobníkovi z lopaty, když jeho srdce už přestávalo takřka úplně fungovat. Díky odbornému zákroku se mu ale dnes daří dobře a snaží se postupně vrátit do běžného života. „Už druhej, třetí den mě nutili chodit, vstát a jít na toaletu. Myslím, že už od začátku jsem byl velmi statečnej,“ svěřil se TopStaru František Nedvěd.

Jak to ale bývá, žádná rekonvalescence se neobejde bez nepříjemností. „Dneska poprvé na mě padla únava, jakou nepamatuju, protože jsem se už 14 dní pořádně nevyspal,“ přiznal zpěvák, který se nyní nachází v lázních v Poděbradech. Ty si nemůže vynachválit. „Lepší jídlo jsem ještě nikdy nejedl než tady v lázních. Jsou na mě strašně hodní,“ komentoval s pokorou péči, které se mu dostává.

Bohužel ale je v lázních sám. Původně tam s ním měla být manželka Marie, avšak kvůli opatřením týkajícím se koronaviru se nemohla zapojit a zůstala v rodinném domě v Luce pod Medníkem. „Já jsem se s manželkou dohodl, že tu bude se mnou. Najednou ale na mě každý koukal jako na blázna, že jsou návštěvy zakázaný. Jak to půjde, pojedu domů a budu doma s rodinou v těchto krušných chvílích,“ dodal k celé věci Nedvěd.

Fotogalerie
29 fotografií