Bývalá moderátorka Zuzana Belohorcová na Miami žije s rodinou už několik let a netajila se tím, že na návrat do Česka nepomýšlí. Pravidelně za nimi ale na delší dobu létaly jejich české i slovenské rodiny a zastavili se i mnozí přátelé, takže jim nic nechybělo. 

Naopak sociální sítě doslova zahlcovaly snímky z nejrůznějších večírků, ukazovali i bezstarostné povalování na pláži, luxusní auta, večeře.. Prostě vysněný ráj. Ale s tím je kvůli šíření koronaviru zřejmě na čas konec a pro mnohé může být pozastavení byznysu fatální. 

Upřímně, je mi těžko v této situaci cokoliv napsat. Nálady jsou  různé, strach, beznaděj... Člověk se snaží na to nemyslet, ale když ono to nejde. Jak jsem vždy ráda fotila a dokumentovala náš život, každodenní zážitky a s radostí se o to s Vámi vždy podělila, mám v posledních dnech chuť ty vzácné chvíle s rodinou, s blízkými prožívat o samotě. Vím, že je to možná trochu ode mne egoistické, ale je to tak a věřím, že mi prominete,“ vyzpovídala se na sociální síti Zuzka. Je zřejmé, že na čas je konec s veškerou zábavou a chlubením... 

„Ten pocit beznaděje a strachu z toho, co bude, co přijde, je strašný. U nás momentálně zatím není situace tak dramatická, jako u vás, ale myslíme si, že to všechno ještě přijde. Jak se objevil virus, tak jsme se izolovali od okolního světa,“ dodává kráska. Na Miami se už uzavřely obchody, školy, restaurace, pláže a vyskytly se první případy rabování. 

VIDEO: Sexbomba Belohorcová promluvila o třetím dítěti! A s manželem staví hotel

Video
délka: 09:01.72

Sexbomba Belohorcová promluvila o třetím dítěti! A s manželem staví hotel Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
31 fotografií