Stejně jako celá řada jejích tanečních soupeřů a kolegů i spisovatelka Radka Třeštíková vyrazila nedlouho po finále StarDance a Vánocích za hranice. A to rovnou až na jih USA do Miami, kde si se svými dvěma dětmi a manželem fotografem Tomášem Třeštíkem užívali zaslouženého volna a odpočinku.

Jejich dovolená tak zahrnuje nejen procházky po městě, koupání v moři, ale také ubytování v apartmánu, který není jen tak ledajaký. Nachází se totiž přímo na pobřeží Miami, kde také v jedné z výškových budov vlastní luxusní byt rodina vnadné moderátorky Zuzany Belohorcové. A kromě vlastního bydlení zde společně s manželem a podnikatelem Vlastou Hájkem provozují rezidenci apartmánů, z nichž v jednom našla několikadenní útočiště právě autorka knižních bestsellerů.

Stejně jako Třeštíkovi, tak i rodina Zuzany Belohorcové je složena ze dvou malých raubířů, z mladšího chlapce a dívky, a tak není divu, že se všichni okamžitě skamarádili a strávili několik fajn společných chvil například u Zuzy doma či u bazénu, který náleží k jejich rezidenci.

„Díky rezidenci máme možnost poznat množství zajímavých lidí z různých odvětví... a tak to bylo i v případě této úžasné charismatické ženy,“ napsala ke společné fotce s Radkou a dětmi Zuzana, která je za všech okolností ke všem velmi pohostinná. Nedávno na stejném místě řádila například s mistrem italské kuchyně Emanuelem Ridim (46) nebo s modelkou Simonou Krainovou (46).

„Zuzi, děkujem, že jste nás pustili k sobě domů i do ❤️ těšíme se na vás všechny v Praze😘,“ reagovala na komentář Belohorcové spisovatelka, která je již s rodinou na cestě z Miami.

VIDEO: Belohorcová si v Česku nechá opravit „zhuntované“ tělo po dětech. Půjde pod narkózu

Video
délka: 03:16.99

Belohorcová si v Česku nechá opravit „zhuntované“ tělo po dětech. Půjde pod narkózu Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
56 fotografií