Manžel herečky Jany Bouškové (65) Václav Vydra dorazil na křest narozeninového CD zpěváka Milana Drobného (75) v poněkud neobvyklém doprovodu. Místo jeho mnohaleté choti mu dělali společnost dva vychovaní a neskutečně přátelští psi. „Dneska jsem celý den pryč z domu a nechtěl jsem je tam nechat samotné,“ vysvětlil oblíbený herec, jehož hláška „tatínek vám vyhlásí válku“ z komediálně laděné pohádky S čerty nejsou žerty vysloveně zlidověla.

Psi se v jeho životě vyskytovali už od dětství, v dospělosti však žádného čtyřnohého miláčka doma neměl. Proto minulý rok vyrazil do útulku a přišel rovnou se dvěma chlupatými parťáky. „Sžívám se s nimi už rok a půl. Jsem z nich nadšený. K Vánocům jim nachystám nějaké dobrůtky, třeba prasečí uši. Nebo mají rádi nějaké ty psí tyčinky,“ líčil zvyky svých mazlíčků milovník zvířat Vydra. Kromě psů má ještě sedm koní.

Pejsci si křest alba Milana Drobného s názvem Moje zem evidentně užívali. Zvědavě dokonce přihlíželi i nakrajovaní slavnostního dortu, na kterém byla podobizna oslavence a někdejšího nejlepšího kamaráda Karla Gotta (†80). Marně však čekali, zda jim od stolu přece jenom něco neodpadne...

Milana Drobného s Václavem Vydrou prý pojí společný koníček. „Milana znám dlouho. Hráli jsme spolu tenis. Také se byl u nás několikrát podívat na malá hříbata,“ prozradil na interpreta hitů Pláču, pláču sůl a Písnička pro kočku herec. Kromě nich se akce zúčastnil také zpěvák Dalibor Janda (66), moderátorka Marie Tomsová (63) a zpěvačky Petra Černocká (70) s Heidi Janků (57).

VIDEO: Vydra hazarduje se životem? Boušková má o manžela velký strach!

Video
délka: 01:58.10
Video se připravuje ...

Vydra hazarduje se životem? Boušková má o manžela velký strach! 

Fotogalerie
36 fotografií