O celé události informovala na svém instagramu sama Lucinka, mladičká partnerka muzikálové hvězdy Bohuše Matuše. Sdílela totiž společné selfíčko nejen s mužem svého života, ale i s čerstvými novomanželi Michalem Bragagnolem a jeho půvabnou chotí Denisou Wich. A právě představitel hraběte Raoula z muzikálu Fantom Opery (což byla mimochodem role, kterou s Bohušem alternoval) její instastories sdílel u sebe na profilu. „Bylo to super!“ hodnotí Lucinka společný bowling. Jak se zdá, Bohuš a Michal jsou přátelé nejenom v profesním, ale i soukromém životě.

Lucinčin profil na instagramu se mimochodem hemží romantickými fotkami s Bohušem, byť ne vždy se setkávají s pochopením okolí. „Třicet let rozdíl není v pořádku,“ napsala jí například jedna slečna pod snímek, který mladičká partnerka opentlila hashtagy „I love him“ a „my boy“. Lucinka, která se už nějakou dobu pyšní výrazně fialovými vlásky, se nenechala vyvést z rovnováhy a odepsala jí: „A co je na tom, prosím, v nepořádku? Mně se pubertální telátka nelíbí, se svou věkovou kategorií si moc nerozumím a já ho miluji. Jsem s ním šťastná a to je nejdůležitější… Ať si každý myslí, co chce, je mi to úplně jedno,“ čímž opět dokázala, že i ve svém nízkém věku to má v hlavě jaksepatří srovnané.

Mediální zájem jí ostatně podle jejích vlastních slov nikdy nevadil, jelikož všechny negativní názory vždycky raději ignorovala. „On je nejlepší na světě, tak mi to bylo jedno,“ prohlásila směrem k Matušovi při nedávném rozhovoru pro Blesk. Koneckonců svou lásku „se vším všudy“ už neskrývají, stejně tak jako záhadný prstýnek, který se Lucince na finále soutěže Muž roku třpytil na prsteníčku. A ona jako kdyby se s ním všem hrdě chlubila! „Je to ode mě vyznání lásky, ona je moje velká láska,“ cukroval na dotaz Blesku Matuš, ale možné zásnuby nepotvrdil ani nevyvrátil. 

VIDEO: Bohuš Matuš vyvedl Lucinku: Mazlivka poprvé promluvila! 

Video
délka: 03:36.32

Bohuš Matuš vyvedl Lucinku: Mazlivka poprvé promluvila! David Turek, Lukáš Červený

Fotogalerie
70 fotografií