Po třech letech vstoupili na zkoušku „do chomoutu“ muzikálový zpěvák Michal Bragagnolo a jeho partnerka, zpěvačka a tanečnice GoJa Music Hall Denisa Wich (21). Poznali se tedy doslova a do písmene na scéně tohoto divadla. Ten skutečný svatební obřad povede Janis Sidovský (51), životní partner zpěváka Pavla Vítka (56), s nímž Bragagnolo působí nejenom na prknech, která znamenají svět, ve veleúspěšném muzikálu Fantom opery či v Plese upírů, ale i v uskupení 4 Tenoři.

„Samo se to nabízelo. Janis je místostarosta. Tím, že nás dal dohromady, tak je to takový náš otec,“ svěřil se Bragagnolo před časem serveru Super.cz. „Jsem rád, že to nebude neosobní, zná nás a bude mít možnost o nás něco říct.“

Na krátkých videích, která dosud na svém instagramu sdílela Bragagnolova snoubenka, například Janis žertoval nad svou neobvyklou rolí oddávajícího, nechápal, proč si snoubenci vybrali právě jeho. „Nejsem ani inženýrem lidských duší, ani úspěšným manželem,“ podivoval se před svatebčany, zatímco v pozadí dojemně hrála ústřední melodie z filmu Forrest Gump.

I když si mnozí mysleli, že to je skutečný sňatek, tak ne. Michal se svou vyvolenou udělali veselku jen pro kamarády. Ta skutečná a úředně potvrzená svatba bude až 1. srpna na Karlštejně. 

Nevěsta v nádherných bílých šatech vypadala jako princezna, a ženich s kšandami zase působil neskutečně civilně. „Moooc vám to sluší! Hooodně lásky!“ popřála jim například Šárka Grossová (49), vdova po známém politikovi Stanislavu Grossovi (†45) a zároveň matka talentované zpěvačky Natálie (16), které Bragagnolo pletl hlavu jakožto Alfréd v Plesu upírů.

VIDEO: Muzikálový fešák Bragagnolo: Ukázal nevěstu, se kterou chce do Čarodějky!

Video
Video se připravuje ...

Muzikálový fešák Bragagnolo: Ukázal nevěstu, se kterou chce do Čarodějky! Petr Macek, Lukáš Červený

Fotogalerie
20 fotografií