Sympatický představitel hraběte Raoula z muzikálu Fantom Opery Michal Bragagnolo a jeho partnerka, zpěvačka a tanečnice GoJa Music Hall Denisa Wich, udělali první svatební mejdan pro přátele už koncem července. Až prvního srpna se ale vzali „naostro“. Svatební obřad se konal na zahradě hradu Karlštejn a oddávajícím nebyl nikdo jiný než zdejší místostarosta Janis Sidovský (51), mimo jiné též producent úspěšného vokálního seskupení 4 Tenoři, ve kterém Bragagnolo zpívá společně s Pavlem Vítkem (56), Sidovského životním partnerem.

A jak už to bývá, kdyby všechno šlapalo jako na drátkách, nebyly by to ty správné oddavky. „Denisce ráno bohužel nevyšla slečna, která jí měla dělat vlasy, proto jsme rychle hledali nějaký záskok. Dost jsme se kolem toho najezdili, a tak se stalo, že jsem zapomněl doma oblek, ve kterém jsem se měl ženit. Musel jsem se vracet domů a jen tak tak jsme stihli svatbu,“ popisoval pohledný zpěvák pobaveně. „Že lidé zapomenou prstýnky nebo kytku, to jsem slyšel, ale že já zapomenu oblek, to by mě v životě nenapadlo…“

To mladá paní Bragagnolová měla úplně jiné starosti než její novopečený manžel. Přemýšlela, s čím po návratu domů rozhodně nebudou otálet. „Snad si konečně užijeme svatební noc. Při té první svatbě na ní nebyl moc čas, končili jsme pozdě v noci a už brzo ráno jsme museli odevzdat prostory. Tak teď si to vynahradíme,“ těšila se. Svatební cestu už podnikat nemusejí, před týdnem se totiž novomanželé vrátili od moře – a za pár dní zase odjíždějí na tábor určený talentovaným dětem. Michal by zde měl dětem dávat základy zpěvu a Denisa je učit tanci.

VIDEO: Muzikálový fešák Bragagnolo: Ukázal nevěstu, se kterou chce do Čarodějky!

Video
délka: 02:39.32

Muzikálový fešák Bragagnolo: Ukázal nevěstu, se kterou chce do Čarodějky! Petr Macek, Lukáš Červený

Fotogalerie
30 fotografií