O tom, že muzikálová hvězda Bohuš Matuš zamíří se svou mladou přítelkyní Lucinkou do teplých krajin, promluvil zpěvák už počátkem léta. V Benátkách jsem poprvé a byl jsem okouzlen náměstím sv. Marka, ale protože bylo velké vedro, sedl jsem si raději do místní pizzerie, kde jsem si dal malé pivo a čekal na lodičku, jenž mě odveze zpátky na hotel. Dnes se vydávám s holkama do aquaparku a můžete se těšit na krásné fotky v plavkách a hlavně na vodních atrakcích,“ prozradil Blesku.

Matuš, který v divadle GoJa zazářil například jako Raoul v muzikálu Fantom Opery nebo jako hrabě Krolock v Plesu upírů, si vychutnává slunečních paprsků na pláži! "Tuto dovolenou jsem si vybral z dobré zkušenosti s ck Evou Šulcovou, která mi zde pořádá dvě vystoupení pro krajany a hosty jejích čtyř hotelu... V Caorle jsem byl naposledy před 5. lety a rád jsem se opět vrátil na známá místa u moře," libuje si zpěvák u série fotek, které přímo vypadají jako reklama na idylickou dovolenou: Společně s Lucinkou pózuje tu na lehátku, tu na gauči, daleko od všeho toho náročného zkoušení na nejrůznější vystoupení, divadelních představení i mediálního shonu.

Vztah s dívenkou, která má sotva občanský průkaz, mu zkrátka svědčí a je to na něm vidět. A dokonce i slyšet! Díky lásce k Lucince, která trvá už více jak rok, se mu prý vrátil hlas. „Změnilo se hodně, už nejsem tak dýchavičný. A zase mám tenor,“ zdůrazňoval Matuš šťastně v jednom z videí, která umístil na sociální sítě, v němž doslova a do písmene huláká na lesy.

Po jeho boku ostatně rozkvetla i sama Lucinka, z brunetky se stala krásnou blondýnkou, a vysloveně se rozzářila. Mediální zájem jí podle jejích vlastních slov nikdy nevadil, jelikož všechny negativní názory raději ignorovala. „On je nejlepší na světě, tak mi to bylo jedno,“ prohlásila směrem k Matušovi jakožto k muži svého života.

VIDEO: Bohuš Matuš vyvedl Lucinku: Mazlivka poprvé promluvila! 

Video
délka: 03:36

Bohuš Matuš vyvedl Lucinku: Mazlivka poprvé promluvila! David Turek, Lukáš Červený

Fotogalerie
56 fotografií