Podobně jako herečka Alice Bendová (45) a modelka Andrea Bezděková (25) ani Anička nechtěla se zlodějem vyjednávat o „vyplacení“ profilu nazpátek, a tak si raději založila nový.

Starého účtu se však vzdát nehodlala. „Řeším to s kamarádem, co tomu rozumí. Zjišťujeme co a jak,“ přiznala plavovlasá zpěvačka jedné fanynce, která jí vyjadřovala na internetu podporu. Anně Slováčkové se nakonec sice podařilo získat zpět to, co bylo její, jenže hacker jí profil naprosto „vybílil“: smazal všechno, co na svůj profil kdy přidala, a také odstranil profily, které sledovala.

„Bez všech příspěvků a vzpomínek vlastně musím začít stejně znovu,“ posteskla si Slováčková, nicméně dodala, že si pozapínala všechna možná i nemožná ověřování přihlášení a speciální hesla, aby se smutná situace už nikdy neopakovala. „Ten nový profil, který jsem si vytvořila, budu přesměrovávat na svou kapelu The Primes. Je mi líto ten profil úplně zrušit, a založit kapelní profil jsem měla už dlouho v plánu,“ přiznala zpěvačka, která je k vidění například v muzikálech Doktor Ox, Krysař, Iago nebo Sněhová královna. Na sociálních sítích musí nyní začínat prakticky s čistým štítem…

Krásná dcera saxofonisty Felixe Slováčka (75) a herečky Dagmar Patrasové (63) přitom byla na instagramu vždycky velice aktivní. Neustále přidávala nějaká instastories, prakticky každý den nasdílela nějaký příspěvek, a jak už to u mladých lidí bývá, nebála se využívat svůj profil jako influencerka a propagovat nejrůznější zboží, především kosmetiku. Byla tedy velice oblíbená. Není proto divu, že ji sledovalo přes 63 tisíc fanoušků a její „náhradní“ profil během pár dní získal už na 6,5 tisíce followerů.

VIDEO: Anna Slováčková o lásce: Snažím se rozdávat lásku kolem sebe!

Fotogalerie
51 fotografií