Dcera Dády Patrasové (63) a Felixe Slováčka (75) je na sociálních sítích dost úspěšná a měla okolo 100 tisíc sledujících. Ale to se dnes změnilo, protože jí zloději instagram ukradli!

Zajímavé. V momentě, kdy vám někdo vleze na váš profil, smaže ho, změní heslo, atd. Připadáte si zvláštně nahatý. Tak asi ahoj můj instagrame. Pokud se ho nepodaří znovu získat zpět. A jdi do pr**** ty hovado, co ses mi do něj naboural. Nic ti posílat nehodlám. Čus!" vzkázala zlodějům Anička.

Už si založila nový profil, ale ten se zatím velmi pomalu plní. Řeším to s kamarádem, co tomu rozumí. Tak zjišťujeme co a jak," dodala zpěvačka v diskuzi, kde jí fanoušci vyjadřují podporu.

O profil před časem přišly i herečka Alice Bendová, missky Andrea Bezděková a Nikol Švantnerová (26) nebo bývalá moderátorka Martina Gavriely (40). Ty by tak mladé kolegyni také mohly leccos poradit.

Způsob krádeže je stále stejný. Hacker profil ukradne a následně vyzve jeho majitele, že mu má zaplatit, aby mu profil vrátil. V některých případech to vydíráním začíná. Hacker zloděj v takovém případě začne vyhrožovat, že profil ukradne, pokud mu oběť nezaplatí. Když se k placení nemá, opravdu se profilu zmocní...

VIDEO: Anna Slováčková přiznala chlapa! Rok ho tajila, ale rodiče ho znají

Video
délka: 02:26.90

Anna Slováčková přiznala chlapa! Rok ho tajila, ale rodiče ho znají Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
32 fotografií