Chudák Dagmar Patrasová, takhle smutné narozeniny si skutečně nezasloužila. „V pátek mluvila o tom, že není co slavit, vzhledem k tomu, že ji stále trápí vztah manžela s Gelemovou,“ řekl Aha! zdroj blízký Patrasové. Do jejího domu na pražských Vinohradech do večera ani nedorazila žádná návštěva, která by jí mohla s pugétem v ruce pogratulovat. Jako kdyby na ni všichni zapomněli, dokonce i dcera Anička (23). A její milenec Vito je příliš daleko, až ve slunné Itálii, aby ji mohl utěšovat alespoň on!

Nenavštívil ji ani její (stále ještě oficiální) choť Felix Slováček či syn Felix junior. Místo toho, aby po boku téhle milované královny dětských srdcí juchali v den jejího významného životního výročí, zamířil slavný saxofonista se svým synkem do zahraničí. A během Dádina narozeninového dne oba dva lehce bezohledně zveřejnili na facebooku usměvavé snímky z vesmírného centra v americkém Houstonu. Není tedy divu, že opuštěná Patrasová nezvedala telefon – a to ani svým známým. Nechtěla prostě s nikým mluvit!

Přesto ale během dne zvládla na svůj oficiální profil na instagramu nahrát svoji rozostřenou fotografii prohnanou mnoha psychadelickými filtry s popiskem „Happy Birthday! Všechno nejlepší!“ K tomu přidala spoustu smajlíků, mezi kterými nechyběla srdíčka a pusinky. Pod fotkou se pak ihned začaly kupit desítky gratulací od jejích příznivců. Patrasová si tak pravděpodobně popřála k narozeninám stejně, jako to v jedné ze svých scének před lety udělal i slavný Mr. Bean... Což je tedy notně depresivní.

VIDEO: Dáda Patrasová: Milenec Vito mě podržel, manžel Felix potopil!

Video
délka: 02:23

Dáda Patrasová: Milenec Vito mě podržel, manžel Felix potopil! David Turek

Fotogalerie
59 fotografií