Instagram herečky a zpěvačky Dagmar Patrasové budí rozpaky. Prakticky každý den na něm totiž přibude nějaký nový příspěvek. Vždycky je to ovšem kýč, ze kterého přecházejí oči – a tak není divu, že je snadným terčem internetových trollů. Ti totiž s nadsázkou chválí její ne zcela normální videa, kde za doprovodu dunivé disko hudby poskakují kolem Dádiny hlavy srdíčka, nebo se její obličej mění v děsivou masku Terminátora. A ona, patrně povzbuzena jejich aplausem, neustále posunuje laťku bizarnosti výš a výš.

Přestože by se mohlo zdát, že si tyhle podivné fotomontáže vyrábí sama, pravda je někde jinde. „Dělá je můj přítel Vito. Je to všechno z jeho hlavy,“ vysvětlila pro Super.cz. „Pro Českou republiku je to možná trochu přes čáru, ale v Itálii to berou jinak. My se neumíme odvázat,“ dodala s tím, že konzervativní Češi zkrátka nemají cit pro umění, byť lehce kontroverzní. 

„A komu se to nelíbí, tak je to jeho hloupost,“ zdůraznila Patrasová. Ta rozhodně nenechá nic měnit, a tak Vito bude mít i nadále volný přístup k jejím sociálním sítím a bude je nadále zásobovat fotkami svérázně upravenými v nejrůznějších mobilních aplikacích... Jak se zdá, téhle princezně Koloběžce I. jeho kreativita zkrátka vyhovuje.

Dáda si ovšem na Muži roku pochvalovala, že generace mladých mužů, která na casting dorazila, na jejích písničkách vyrostla. Dokonce si spolu zazpívali i legendární hit Chytila jsem na pasece žížalu, tedy písničku, která bude s její osobou nejspíš navždycky pevně spjatá.

Neopomněla ale zmínit, že ona sama preferuje spíše starší muže. „Na tyhle kluky se sice ráda podívám, potěšilo mě, že znají moje písničky, ale beru je spíš jako děti nebo fanoušky,“ usmívala se „The Queen“, jak herečka sebe samu na instagramu nazývá. Zapomněla přitom na fakt, že její Vito, jenž ovládl její instagram, je o dobrých třináct let mladší než ona?

VIDEO: Dáda Patrasová: Milenec Vito mě podržel, manžel Felix potopil!

Video
délka: 02:23.13

Dáda Patrasová: Milenec Vito mě podržel, manžel Felix potopil! David Turek

Fotogalerie
42 fotografií