Všechno začalo krutou provokací jednoho z „fanoušků“, který se na instagramu navezl do Markétina vzhledu. „Zdá se to jenom mně, nebo Markéta vypadá fakt strašně? Ofina hrůza, vypadáte jako oteklé rajče. STOP BOTOX,“ obul se do zpěvačky. A zřejmě to byla poslední kapka a Markéta Konvičková vybouchla!

„Abych objasnila Váš botox. Před půl rokem jsem začala otékat, přišla jsem o vlasy a splašily se mi hormony. Zjistili, že se jednalo o vzácný druh nádoru. Po operaci se už dávám pomalu dohromady, ale vlasy už nezachráním. Dorostou časem. 

Celé martyrium s Markétinou léčbou odstartovala preventivní kontrola u gynekologa. „Na vaječníku mi našli cystu velikosti 4 centimetrů. Poslali mě na laparoskopický zákrok a nález odstranili. Ale aniž bych brala léky, tak se mi splašily hormony. Začala jsem otékat, padaly mi vlasy, nevolnost, prostě šílené. Mezitím přišly výsledky z histologie a pan doktor mi řekl, že nedopadly dobře, svěřila se Blesku hvězda show Tvoje tvář má známý hlas.

Přišlo se na to, že nejde o obyčejnou cystu, ale vzácný nádor karcinoid, který má jeden člověk ze sta tisíc. I když ho lékaři odstranili, tak už mohl rozsévat buňky do jiných orgánů, proto mi udělali všechny vyšetření a naštěstí nic nenašli, jsem zdravá. Proto jsem i s klidem odpověděla tomu člověku, co mě na sociální síti urážel, dodala Markéta, která i svým novým videoprojektem 6-6 chce lidi přinutit, aby víc přemýšleli, než někoho urazí, a vážili si každé chvíle. VIDEO: Markéta Konvičková přiznala, že jí vypadaly vlasy! Co se děje?

Video
délka: 01:21

Markéta Konvičková přiznala, že jí vypadaly vlasy! Co se děje? Markéta Reinischová, Jan Jedlička

Fotogalerie
37 fotografií