Půvabná plavovláska Anna Kadeřávková, kterou si mnozí televizní diváci zamilovali jako Rozinu z nekonečného seriálu Ulice, sdílela na svém instagramu naprosto perfektní fotečku. Oděná pouze v plavečkách na ní sedí u nádherně vyzdobeného stolu na pláži, za ní romantický západ slunce, nebe zbarvené do růžova a růžové vlnky večerního moře dokonale dokreslují scénu… Jenže jak už to na internetu bývá, nic není takové, jako se na první pohled zdá!

Kadeřávková, která se pyšní velkým smyslem pro humor a (sebe)ironií, k momentce dopsala: „Tak hele, já si ten pupek v žádný aplikaci zatahovat nebudu. Stačí, že sedím u stolu, kterej vůbec nebyl pro nás a od kterýho mě asi za 20 vteřin vyhnal číšník. Chtěl vidět hotelovej náramek, kterej jsem neměla, protože ten hotel vůbec nebyl náš. Ale na fotku se mi to tam tak moc líbilo, že to za ten pokus stálo,“ popsala humornou situaci.

„No nic, aspoň bylo vzrůšo! Vítejte ve světě influencerů..., kterej mě ale naštěstí stále míjí celkem velkým obloukem. Uff,“ dodala suverénně, a dozvěděla se, že je velmi odvážná. „Sranda musí bejt,“ reagovala sympatická blondýnka, která dlouhodobě bojuje s lymskou boreliózou, obratem. Jenže její výsměch nebyl tak docela na místě. Našel se totiž jeden rýpavý človíček, který představitelce emancipované princezny Adélky z pohádky Kouzelník Žito vytkl, že si trochu nevidí do úst:

„Jak tě míjí svět influencerů, prosím tě? Když tvůj profil je samá reklama, a na dovolenou, z který je tahle fotka, jsi jela zadarmo v rámci spolupráce? Přemýšlíš někdy nad tím, co píšeš?“ obořil se na Kadeřávkovou, co například na počátku srpna propagovala prostřednictvím placené spolupráce na svém profilu hodinky, anebo v půlce července známý řetězec rychlého občerstvení. Například. Herečka si ovšem negativními komentáři nenechala kazit dovolenou a vůbec na tuhle poznámku, byť ji několik dalších jejích followerů lajkovalo, nereagovala…

VIDEO: Anna Kadeřávková: Léčba boreliózy už mě stála půl milionu! 

Video
délka: 03:23

Anna Kadeřávková: Léčba boreliózy už mě stála půl milionu! Petr Macek, Aleš Brunclík

Fotogalerie
50 fotografií