Konečně si herec uvědomil, že jeho drahé polovičce pomůže pouze tvrdý režim a řád, i když se jí to samozřejmě vůbec nelíbí. „Haničce se vede dobře. Jde jí to tam k duhu. Má tam jiný svět a pomalu zapomíná na ten starý, který měla vrytý pod kůží,“ řekl Aha! spokojeně Krampol s tím, že manželka už přestává být apatická. Dokonce jí tak, že přibrala pár kilo a už se mu začíná zase líbit.

I Krampolovi jde ale život bez manželky k duhu, poslední dobou ho už starost o ni velmi vysilovala. „Je mi samotnýmu smutno, na druhou stranu ale odpočívám a dávám i sám sebe konečně taky do kupy,“ svěřil se Jiří s tím, že pravidelně dvakrát týdně plave a dvakrát týdně cvičí v posilovně. „Snažím se udržet fit a taky už mám lepší nohu, na který jsem si přetrhal vazy,“ konstatoval herec.

Dává se do pořádku a teď žije videoklipem z gangsterského prostředí, na kterém pracuje s Milošem Schmiedbergerem. Zanedlouho jej poletí točit na Djerbu. „Do konce týdne také máme dostat pět námětů na povídky, ve kterých si zahraju vysloužilýho specialistu na vraždy, takže se rozhodně nenudím,“ konstatoval Krampol s tím, že přestože má práce až nad hlavu, všechny jeho myšlenky směřují k Hance.

„Minimálně tři měsíce má v léčebně ještě před sebou, jinak by to nemělo cenu,“ vyřkl tvrdá slova. „A i kdybych ji měl mít doma třeba až na Vánoce, tak co? Hlavně že to bude zase moje Hanka. Konečně budu mít doma zase pěknou, zdravou ženskou, kterou jsem si vzal,“ těší se Jiří.

Proč se vlastně Hana Krampolová léčí? Kromě toho, že téměř nejedla, dokázal její manžel Jiří před časem vyjmenovat její tři závislosti. „Musí se zbavit závislosti na prášcích, alkoholu a bohužel i na cigaretách, které vůbec neprospívají jejímu žaludku a dvanácterníku. Bez prášků a alkoholu se už Hanička obejít dokáže, s těma cigaretama ale pořád zlobí,“ svěřil se herec.

VIDEO: Zoufalý Jiří Krampol sám na Muži roku: Opouští těžce nemocnou Haničku!

Video
délka: 02:05.12

Zoufalý Jiří Krampol sám na Muži roku: Opouští těžce nemocnou Haničku! Markéta Reinischová, Jan Jedlička

Fotogalerie
43 fotografií