Blýská se na lepší časy? Po 86 dnech, které už strávila po léčebných zařízeních v jednom kuse (Nemocnice Na Františku, léčebna Červený Dvůr), dělá hercova manželka v pražských Bohnicích pokroky.

Nejen, že začala jíst, ale stará se i o to, jak vypadá. „Sestřička je moc hodná. Slíbila mi, že mi natře barvu na vlasy,“ prozradila Hanka. Manžel Jiří za ní chodí tak často, jak lékaři dovolí. A ona chce vypadat lépe. Když už ho vítá v županu, tak chce být alespoň upravená.

Doteď se starala jen o cigarety, žádala je po manželovi dokonce ještě dřív, než ho stačila pozdravit. Nyní se to zlepšilo. „Doktoři vědí, co dělají. Hanička je stabilizovaná. Chce to ještě čas, aby se uzdravila úplně,“ prohlásil Krampol.

Přeje si, aby se mu vrátila ta veselá usměvavá holka, kterou si v roce 1993 bral. „Věřím, že se dočkám,“ dodává Jiří přesvědčivě. Ani vlastní zdraví mu neleží na srdci tolik, jako manželčino.

I Hanka touží po návratu domů. „Chci zase s Jiříčkem a pejskem chodit na procházky,“ svěřila se. Myslí taky na vnoučata a je ráda, že ji přišel navštívit i syn Petr. Na bývalé učitelce z mateřské školy Hance se nejvíc podepsalo letité nicnedělání po boku vytíženého muže. 

VIDEO: Připomeňte si Hanku v době, kdy bojovala spíš s alkoholovou závislostí...

Video
délka: 03:57

Hana Krampolová: O léčení a o tom, jak to má s alkoholem! Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
68 fotografií