„Když před diváky tancuju, vyjadřuju se svým vlastním tělem, jak to dělám pětadvacet let. Mluvení přece jen není moje disciplína. Učím se to,“ ošíval se choreograf, který naskočil za porotcovský pultík StarDance letos poprvé. A na rozdíl od drsnějšího kata Zdeňka Chlopčíka (61) pronáší své soudy nad Veronikou Arichtevou(32) a spol. dost nesměle.A doma za to dostává pěkně vynadáno. „Ano, moje partnerka mě dost péruje. Jak vidíte, nosím s sebou od ní cvičební texty na rozmluvení,“ přiznal TV magazínu Práva. „Kristinka se taky musela učit, má stejnou taneční konzervatoř jako já. Obdivuju ji, jak to dobře zvládla,“ dodal smířlivě. I když ho za taneční soutěž hřeje tučný honorář, možná se těší snad víc než soutěžící, až to bude mít za sebou.

„Musím si postěžovat, že je na mě přenos od přenosu přísnější. Kritizuje dýchání, posazení hlasu. V klidu, zřetelně, opakuje,“ popsal, jak to teď u nich doma chodí. Jejich role se možná ale za chvilku otočí – i když Kloubkovou dobře živí moderování zpráv na Nově, zvažuje i návrat k tanci. „Chodí na workshopy, je vidět, že to má v krvi. Takže kdo ví,“ dodal.

Fotogalerie
67 fotografií

StarDance 2018

Taneční páry Porota Předchozí vítězové

Devátá řada pořadu StarDance ... když hvězdy tančí začala v sobotu 13. října. Moderování se znovu ujmou Marek Eben a Tereza Kostková. Mezi prvními potvrzenými soutěžícími byla hvězda seriálu První republika Veronika Arichteva nebo moderní pětibojař David Svoboda.

Kdo vypadl:

Monika Bagárová Daniela Šinkorová Adam Mišík Richard Genzer Dalibor Gondík Daniela Písařovicová Veronika Arichteva