Míšu jsme navštívili chvíli poté, co se s přítelem Jindřichem Čandou vrátila z Tanzanie. Byla opálená a dobře naladěná, přestože jsou zavřená divadla a ona nezpívá a nehraje. Možná za její dobrou náladu může i stěhování do většího, které si dopřála koncem roku. „V novém bytě jsme moc spokojení, a to je nás tu někdy opravdu hodně,“ směje se naše sympatická hostitelka. „Často tu totiž přespává i Jindřich a někdy také jeho dvě děti, takže se psem je nás pak šest,“ dodává zpěvačka.

S dcerou Eliškou se prý pro byt rozhodly na první pohled. Míšu mimo polohy, která je nedaleko bytu jejího partnera a hlavně blízko k lesům, kam chodí rodina ráda na procházky, asi nejvíc zaujala nová kuchyňská linka. „Kuchyň je celá bílá s trochou šedé a já mám tyhle barvy ráda. Jsem z ní nadšená, takže tam trávím hodně času. Dřív jsem moc na vaření nebyla, ale tady mám potřebu vařit a péct. Tuhle jsem dělala kančí a taky jsem tu už upekla úspěšně dva dorty. Korona ze mě udělala celkem slušnou kuchařku,“ vypráví. V kuchyni jsou navíc praktické úložné prostory, pro malý byt tak nepostradatelné. Za jedním křídlem posuvných dveří vestavěné skříně se skrývají police spíže, za druhým pak našel místo kotel.

Chcete vidět více z Míšina domova nebo se dozvědět, jaké je její vysněné bydlení? To vše se dozvíte v aktuálním vydání časopisu Blesk Bydlení, které je k dostání na novinových stáncích. Nebo si ho můžete pohodlně objednat z domova v tištěné či elektronické verzi v našem iKiosku ZDE

Titulní strana Blesk bydlení duben 2021
Autor: Czech News Center