Kerndlová se novou nemovitostí jen pár kroků od pláže pochlubila prostřednictvím instagramu. „Splnili jsme si sen... Vlastní dům! 8 let jsme hledali s mým mužem tu správnou první linii u moře,“ napsala k vysmáté fotografii. Ve dvou videích pak fanoušky nadšeně provedla terasou a ukázala jim nádherný výhled na moře. Zájem o její nové obydlí byl natolik velký, že se zpěvačka prostě musela pochlubit dalšími záběry.

V sérii několika nových snímků ukázala autorka hitů Jméno či Přibliž mě blíž sněhobílou fasádu dvoupatrového domečku či zelenající se zahrádku s bazénem. Na jiné momentce se zase posadila na vysokou zeď, za níž se tyčila ještě vyšší palma.

VIDEO: Tereza Kerndlová: Velká životní změna! Co ji k tomu vedlo?

Video
délka: 03:43.68

Tereza Kerndlová: Velká životní změna! Co ji k tomu vedlo? Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Tereza fanouškům poděkovala za hromadu vzkazů a gratulací k pořízení vilky a ubezpečila je, že i navzdory velkému lákadlu v podobě celoročně slunečného počasí Českou republiku úplně neopustí. „Vidíme to tak 50/50!“ vysvětlila brunetka plán.

Kolik je nový domeček stál, už ale Kerndlová neprozradila. Cena útulnějších pobřežních nemovitostí v turisticky populárním městečku Estepona v provincii Málaga se podle zahraničních realitních kanceláří pohybuje mezi 8 a 20 miliony korun. Exkluzivnější kousky s násobně větší výměrou se pak mohou vyšplhat až na 60 milionů!

VIDEO: Valentýn Terezy Kerndlové: Rande s fešákem na čtyřech!

Video
délka: 05:08.44

Valentýn Terezy Kerndlové: Rande s fešákem na čtyřech! Petr Macek

Fotogalerie
75 fotografií