Rakovina! První z homosexuálních otců v Evropě si vyslechl krutou diagnózu

Autor: ana - 
24. 2. 2018
22:44

Tony Drewitt-Barlow a jeho manžel Barrie jsou první britští gayové, kteří se koncem devadesátých let stali adoptivními rodiči. Nyní si Tony vyslechl krutý verdikt. Zbývá mu osmnáct měsíců života.

Tony a Barrie žijí na panstvích v Manchesteru. Oba podnikatelé vlastní bohatství ve výši 40 milionů liber včetně flotily na Floridě. Oba muži od konce devadesátých let adoptovali pět dětí. Žádné z nich si na špatný život rozhodně nemůže stěžovat. Žijí v milované rodině a luxusu.

Smutný ortel

Tony si však začátkem týdne vyslechl krutou diagnózu. Onemocněl rakovinou hrtanu. Podle lékařů mu zbývá jen osmnáct měsíců života.  Smutnou zprávu sdílela na svých sociálních sítích dcera Saffron. „Táta nyní čeká na Floridě na operaci. Nikdo neví, jak to dopadne.“

Tony přitom již jednou boj s rakovinou vyhrál. Před deseti lety podstoupil chemoterapii a rakovina ustoupila. Nyní existuje jen padesátiprocentní šance na uzdravení. „Modlíme se, aby to dopadlo dobře. Neznám lepšího rodiče a partnera, než je Tony,“ prohlásil jeho manžel Barrie.

Volby 2018

Volby do Senátu 2018 Komunální volby 2018

Komunální volby v Česku budou 5. a 6. října. V nich si lidé z více než 200 tisíc kandidátů na kandidátních listinách vyberou nové zastupitele svých obcí.

Ve stejném termínu navíc ve třetině obvodů proběhnou i volby do Senátu. Tam se chce probojovat více než 200 kandidátů.

Kde se volí do Senátu Systém senátních voleb Systém komunálních voleb Průzkum Volby v roce 2018

Doporučujeme
dartwader ( 25. února 2018 08:20 )

To má z kouření...

zwil ( 25. února 2018 00:09 )

Oh, bože, abyste se z těch ři.ťo.pichů nepos.rali...no a co, je tolik lidí, co si takovou diagnózu vyslechne, čím je tahle bu.zna výjimečná...

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa