Tenhle měsíc budou mít asi manželé Pomeje hluboko do kapsy. Andrea, která se úspěšně živí jako dýdžejka, nemá totiž až do konce měsíce žádné pracovní povinnosti. „Měla jsem hrát v Bangkoku a na Koh Samui, ale musela jsem to zrušit, takže se mi udělalo do konce měsíce pracovní okno,“ vysvětlovala pro Expres.cz brunetka.

Nabídku na poslední chvíli zrušila poté, co jejího chotě Jiřího lékaři ve středu po dlouhých šesti týdnech pustili z nemocnice domů. Nyní se herec v domácím prostředí snaží dát dohromady a sžít se s tzv. slavíkem, kterého mu voperovali. Musí na sebe být velmi opatrný a šetřit se.

Jenže podle jeho manželky by jí kvůli jejímu odletu do Thajska dělal dusno a chtěl by odjet spolu s ní. „Určitě by vyvíjel nátlak, aby mohl jet se mnou,“ tvrdí Andrea, která se samozřejmě bojí, že by Jirkovi dlouhá cesta jen uškodila. Raději tak sama nikam nepojede, aby ho neohrozila a nemusela se s ním o tom ani dohadovat.

Naštěstí o peníze přece jen nepřijde. Práce v Thajsku se totiž naštěstí jen odkládá. „Oni mi vyjdou vstříc, takže termíny přeložíme, až bude Jirkovi lépe,“ prozradila Pomeje, kterou dříve muž doprovázel na akce velmi často. Právě do Thajska, kde se ostatně kdysi i zasnoubili a vzali, s ní jel několikrát.

Dokonce i v době, kdy bojoval s rakovinou hrtanu a nebylo mu zrovna dvakrát do zpěvu. Začátkem loňského prosince pak s Andreou odjel i na vystoupení do Špindlerova Mlýna. „Já jsem si nikdy nepřála, aby se mnou jezdil. Byl to jen jeho hec, aby mě měl pod kontrolou,“ postěžovala si dýdžejka, které zřejmě není příjemné, jak si ji Jiří hlídá. „Byli tam se mnou rodiče a on stejně jel, i když mu bylo zle,“ dodala pro Expres.cz Andrea.

VIDEO: Pomeje den po propuštění z nemocnice: Už mu začala šichta!

Video
délka: 00:31.38

Pomeje den po propuštění z nemocnice: Už mu začala šichta! Tereza Kühnelová

 

VŠE O BOJI JIŘÍHO POMEJE S RAKOVINOU ČTĚTE ZDE>>

Fotogalerie
99 fotografií