Jiří Pomeje na nic nečeká. Je si vědom, že poslední měsíce byla veškerá péče o jejich dcerku Aničku (4), ale také o domácnost pouze na jeho manželce Andree (29), a tak neváhá a hned pomáhá. V obchodě s potravinami si vzal košík, nakoupil zeleninu a při odchodu se ve dveřích setkal s místním mužem, se kterým se s úsměvem na tváři mávnutím ruky pozdravil. Mimika a gesta jsou totiž zatím jediný způsob, jakým může Pomeje nyní komunikovat. 

"Po zdravotní stránce je Jirka po operaci prakticky zdravý. Rakovina je z těla pryč. Ale je slabý. Musí se sžít se slavíkem. Všechno teď bude pro všechny o něco složitější. Ale je to jen otázka času…,“ řekla manželka Andrea Blesk.cz s tím, že Jirka by se měl držet dále od veřejných prostranství.

Hojení stále trvá a Jirka nesmí někde chytit nějakou chřipku. To by nebylo dobré,“ obává se manželka. Ale Jirka měl nutkavou potřebu vyjít alespoň nakoupit.

Na Jirkovi bylo znát, že je zpátky v běžném životě mezi lidmi. Krk se slavíkem, který dostal po operaci, při níž mu lékaři odebrali hlasivky, skrýval pod černým rolákem. Z výrazu jeho tváře bylo vidět, že už má mnohem víc energie, než v den, kdy ho propustili z nemocnice.

Po nákupu v potravinách se Pomeje zastavil ještě v čínském bistru, kde vyzvedl jídlo na oběd. Vzhledem k tomu, že herec má zavedenou sondu a od sester dostal šest krabic s umělou výživou určenou pro pacienty s narušenou funkcí trávicího traktu, asijská pochoutka byla nejspíš určena pro jeho manželku Andreu.

VIDEO: Jiřího Pomeje propustili z nemocnice: Pohublého a v roláku ho vyzvedla manželka s dcerou

Video
délka: 01:03
1080p 720p 360p

Jiřího Pomeje propustili z nemocnice: Pohublého a v roláku ho vyzvedla manželka s dcerou Tereza Kühnelová

Fotogalerie
63 fotografií