Slunce zdeformovalo řidiči náklaďáku levou stranu tváře: Tohle mu udělaly paprsky během 28 let

Autor: shp - 
29. ledna 2018
05:48

Pohled na jeho tvář vyvolává zděšení. Nejmenovaný řidič náklaďáku z Anglie má zdeformovaný obličej kvůli slunci, které ho během 28leté kariéry za volantem ozařovalo. Paprsky mu levou stranu tváře ošklivě a nenávratně zohyzdily. 

Řidič byl paprskům vytaven přes okno v kabině nákladního vozu. Jeho kůže je proto na levé straně tváře vrásčitá, povolená a tenčí než napravo. Už při letmém pohledu na řidiče je rozdíl znát.

Podle lékařského žurnálu England Journal of Medicine jde o jasný případ Favreho-Racouchotova syndromu, který způsobuje právě poškození kůže slunečním zářením.

Podle některých lékařů může slunečními paprsky takto markantní ovlivnění pokožky vést až ke vzniku rakoviny kůže. Před ultrafialovým zářením, které přichází ze slunce, je tak potřeba se chránit.

VIDEO: Muž podstoupil transplantaci tváře

Video Tenhle muž letos podstoupil unikátní transplantaci celého obličeje. Díky tomu stále žije. V úterý se poprvé ukázal na veřejnosti. - Youtube.com

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Koronavirus

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

djaba ( 29. ledna 2018 21:13 )

A zcela jistě jel po přímce východ - západ . Že by tam měli tak rovnou silnici je jisté.

panchovilla ( 29. ledna 2018 10:14 )

90% fejků je z Británie nebo USA

Rychlous ( 29. ledna 2018 08:35 )

Tady je vidět, že ta fotka je montáž https://addictedtonailpolish.wordpress.com/2014/04/04/haul-vichy-capital-soleil-spf50-mattify ing-face-fluid-dry-touch/

Rychlous ( 29. ledna 2018 08:33 )

Je to přesně tak. Opáleno měl mít pravou stranu xichtu (zřejmě fake autorovi tohle nedošlo) a sklo je výborný UV filtr. Je to opět naprostý nesmysl...

y1xcvbnm ( 29. ledna 2018 07:35 )

vypadá spíš jako stará bába, bůhví co je to za kachnu a blbost v jednom

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud