Muži urval tygr obličej: Ze zohyzděné tváře mu trčí zuby

Autor: shp - 
30. září 2017
10:53

Hashmot Ali (45) z Bangladéše byl před více než dvěma dekádami přepaden v džungli tygrem. Ten mu urval v podstatě celý obličej a zanechal ho ošklivě znetvořeného. Muž, kterého se bojí malé děti, nyní říká, že už je unavený skrýváním se před okolním světem.

Otec tří dětí žil od útoku skromným životem a nikdy nechodil často na veřejnost. Znetvořenou tvář si zahaloval šátkem. Bál se, jak by na něj lidé reagovali. Nyní, po 23 letech od útoku, se chce přestat skrývat. Svitla mu totiž naděje, že by mu lékaři mohli konečně pomoci.

Zoufale potřebuji spravit svou deformovanou tvář. Cítím, že je důležité vypadat zase normálně. Chci žít svůj život s hrdostí. Nechci se skrývat dál za maskou. Už mám dost schovávání se, teď chci žít s radostí se svými dětmi,“ prohlásil Hashmot. „Pokud mi opraví obličej, nebudu se stydět chodit ven,“ dodal.

Lékaři Bangladéšanovi, který se živí jako rybář, nabídli, že mu zkusí zformovat obličej kůží, kterou mu vezmou z jiných částí těla. „Byli bychom moc šťastní, kdyby Hashmota uzdravili. Celá rodina by si přála zdravého a normálního Hashmota,“ dodala manželka Shakila Akter.

Podívejte se, jak expřítelkyně znetvořila svou někdejší lásku:

Video Mladému Američanovi znetvořila expartnerka tělo kyselinou. Nyní žije se svou ošetřovatelkou. - https://www.youtube.com/watch?v=Fzq1Sw8mCfQ

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud