Jana (32) měla doma v mrazáku mrtvé miminko: Schovávala ho dva roky!

Autor: lm - 
12. 5. 2016
22:46

Slovenským městem Šahy v okrese Levice otřásl případ dvaatřicetileté Jany, která doma v mrazáku ukrývala mrtvé miminko. Měla ho u sebe dva roky! Policii vše nahlásil expřítel ženy.

Matka tří dětí (12, 8 a 6) žila donedávna v Maďarsku, kde měla v červnu roku 2014 porodit ve sprše chlapečka. Jana (32) tvrdí, že se dítě narodilo mrtvé a ona zpanikařila. Miminko zabalila do igelitu a dala ho do mrazáku.

Janin přítel tou dobou prý nebyl doma a když se vrátil, nechtěl mít s dítětem nic společného. Po rozchodu s mužem se Jana přestěhovala zpět na Slovensko k novému příteli a expartner jí před časem miminko přinesl s tím, že ho doma nechce. Jana posléze tělíčko dala zpět do mrazáku, prý byla stále v šoku.

Expřítel ve středu vše oznámil policii a ta si pro tělíčko přišla. Jana zůstává zatím na svobodě. Soudem nařízená pitva ukáže, jestli se dítě skutečně narodilo mrtvé, nebo ho žena zavraždila.

Video Reportáž TV Markíza o otřesném případu - TV Markíza/TVNoviny.sk
720p 480p 360p 240p

Doporučujeme
petrmetr ( 13. května 2016 06:37 )

zadupat ji kc ..hurf .u jednu madar...ou

br123 ( 13. května 2016 05:21 )

 Kristepane to je blba krava... ted nesoudim to zabiti.. buhvi... ale krva to to nemuze nekam proste vyhodit aby se zbavila dukazu nebo ja nevim... prenasi si to mezi sebou v igelitce woe jak maso na gulas... a chuj to ma taky chvili u sebe na mrazaku? No pytle

Zobrazit celou diskusi
Další videa