U rakouského jezera našli dvě těla, jedno bylo rozsekáno v kufrech

Autor: ČTK - 
4. 1. 2016
20:02

Už druhý kufr s částmi ženského těla objevila rakouská policie na břehu Traunského jezera na severu země. Policejní pes na něj narazil nedaleko místa, kde v neděli první zavazadlo objevili náhodní kolemjdoucí. Mezitím policejní potápěči v jezeře našli mužské tělo.

Podle předběžné pitvy patří pozůstatky z kufrů asi 70leté ženě. Identita mrtvé zatím není známa. Zjistit se nepodařilo ani příčinu její smrti, neboť ještě nebyly nalezeny všechny části těla.

Policejní psovodi i nadále pokračují v prohledávání břehů jezera, které leží asi 80 kilometrů jižně od českých hranic. Dnes odpoledne pak potápěči pod hladinou nalezli mužské tělo, které mělo podle listu Kurier k zápěstí připevněnou tašku s kamením.

Potápěči na dně objevili také vozík. „Nemáme zatím žádné poznatky ani o oběti, ani o pachateli,“ uvedl o nálezu kufrů ještě před objevením mužského těla mluvčí státního zastupitelství z Welsu Christian Hubmer.

Volby 2018

Volby do Senátu 2018 Komunální volby 2018

Komunální volby v Česku budou 5. a 6. října. V nich si lidé z více než 200 tisíc kandidátů na kandidátních listinách vyberou nové zastupitele svých obcí.

Ve stejném termínu navíc ve třetině obvodů proběhnou i volby do Senátu. Tam se chce probojovat více než 200 kandidátů.

Kde se volí do Senátu Systém senátních voleb Systém komunálních voleb Průzkum Volby v roce 2018

Doporučujeme
tymitaky ( 4. ledna 2016 20:20 )

Výletníci z Čech.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa