Vztahy v rodině popsal známý rodiny. „Naše rodiny spolu chodily ven. Posedět, nebo na večeři. Petr byl spíše introvert, rozhodně nebavil celou společnost, ale byl přátelský. Monika byla vůdčí osobnost, taková energická. Občas si ho dobírala, že je takový ňouma,“ řekl Blesk.cz kamarád Petra K.

To už se prý ani jinak klidný otec rodiny neudržel. „On jí na to něco řekl a Monika to občas neustála a odešla. Nikdo nevěděl kam. Když jí potom volal, měla vypnutý mobil,“ vypráví jednu ze situací, které byl přítomen.

Klárka brečela

Jediný, kdo odnášel podobné scény, byla jejich dcera Klárka (†8). „Po zmíněném jsme zůstali sedět s mojí přítelkyní, Petrem a Klárkou. Té z toho bylo smutno, Petr ji utěšoval a objímal. Říkal jí, že to s ní nemá nic společného a že může mamince zavolat. Monika ale telefon nezvedala a z toho byla Klárka smutná,“ líčí rodinný přítel s tím, že situace, kdy Monika zmizela a nebyla k zastižení ani na mobilu se tu a tam stávaly.

Běsnil kvůli sexy fotkám

Třeba tehdy, když mu v práci kolega ukázal její druhou tvář na snímcích, které ji zachycovaly spoře oděnou. O jejich existenci totiž neměl tušení! „To doslova běsnil. Myslím, že se mu fotky líbily, ale cítil se trapně, jak se o nich dozvěděl,“ dodává kamarád.