Motorkář našel v autě u D1 mrtvolu: Policie nechápe, jak se vůz dostal za svodidla

Autor: čad - 
18. 8. 2018
13:11

Záhadu, jak se havarovaný automobil dostal na 110. kilometru dálnice D1 u Pávova na Jihlavsku za neporušená více než metr vysoká ocelová svodidla, řeší jihlavští policisté. K nehodě došlo ve směru na Brno.

Havarovanou Škodu Octavii s mrtvým řidičem (60) tam v pátek dopoledne nalezl projíždějící motocyklista. Policisté posléze zjistili totožnost zemřelého muže a policejní psovod propátral široké okolí tragické nehody, neboť bylo podezření, že ve vozidle s ním cestovala ještě další osoba. To se však nepotvrdilo.

„Vozidlo zatím z nejasných příčin vyjelo mimo dálnici a skončilo v lese mezi vzrostlými stromy,“ uvedla mluvčí policie Dana Čírtková.

Policisté zjistili, že řidič z Plzně vyjel už ve čtvrtek večer. „K nehodě tak mohlo dojít mnohem dříve, než jej motocyklista jedoucí po dálnici objevil. Za svodidly v lese bylo špatně viditelné,“ zdůraznila mluvčí s tím, že přesnou dobu smrti řidiče určí nařízená pitva. Policisté nyní hledají případné svědky záhadné nehody, zda by se neozvali na linku 158.

Volby 2018

Volby do Senátu 2018 Komunální volby 2018

Komunální volby v Česku budou 5. a 6. října. V nich si lidé z více než 200 tisíc kandidátů na kandidátních listinách vyberou nové zastupitele svých obcí.

Ve stejném termínu navíc ve třetině obvodů proběhnou i volby do Senátu. Tam se chce probojovat více než 200 kandidátů.

Kde se volí do Senátu Systém senátních voleb Systém komunálních voleb Průzkum Volby v roce 2018

Doporučujeme
starypes ( 18. srpna 2018 19:01 )

Z Á Z R A K.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud