Tragická srážka dvou aut: Devět lidí včetně dítěte nepřežilo brutální nehodu

Tragická srážka dvou aut: Devět lidí včetně dítěte nepřežilo brutální nehodu
Autor: ČTK - 
7. 7. 2018
16:02

Devět lidí, včetně osmileté dívky, přišlo o život při čelní srážce dvou vozidel u Krasnodaru na jihu Ruska. Přežila pouze jediná cestující, uvedl dnes internetový list Gazeta.ru. Střet dvou aut zachytil kamerou na čelním skle svého vozu jeden z projíždějících automobilistů a video se objevilo na sociálních sítích.

"Auta se přeměnila doslova v hromadu plechu. Řidiči a cestující neměli šanci. Střet byl tak silný, že lidé zemřeli na místě," poznamenal list. Ke srážce dvou aut ruské výroby, "žigulíku" VAZ 21015 a novějšího vozu Lada Priora, došlo ještě v pátek večer. V obou autech bylo po pěti lidech. Podle videa, na kterém figuruje špatné datum, řidič "žigulíku" přejel do protisměru poté, co v zatáčce ztratil nad vozem kontrolu.

Devatenáctiletá dívka, která nehodu přežila, zápasí o život na jednotce intenzivní péče.

Podobné nehody bývají v Rusku dosti časté, přestože dopravní policie tvrdí, že v posledních letech počet nehod a počet mrtvých na ruských silnicích klesá přibližně o desetinu každým rokem.

Rusové si umisťují minikamery na přední skla svých aut běžně. V zemi, kde řízení auta často bývá riskantním podnikem vzhledem k mizerné kvalitě silnic či jen přibližnému respektování pravidel silničního provozu, představují záznamová zařízení prostředek, jak prokázat svá práva v případě sporných situací a jak se ochránit před korupcí policie.

Video Devět mrtvých při srážce dvou aut v Rusku - youtube.com
720p 360p

Doporučujeme
pjotri ( 8. července 2018 11:57 )

Nikdy bych nerekl, ze je takova havarka mozna. Dobra silnice, mirna prehledna zatacka a auto, v podstate, pri vyjezdu ze zatacky, misto, abyse zacalo rovnat, najednou zatacku pritahne a vleti do protismeru? Divny. Jedine snad, kdyby borec chvili nekoukal na cestu (ladil radio), pak se koukl, lekl se, ze leti ze zatacky a vzal za to.. No jo, ale plna stara lada skoro nejede a nereaguje taak prekotne (prazdna snad).. Docela to zavani umyslem.. To mi ake zase rozum nebere.. Ach jo.

junkiexl ( 7. července 2018 23:04 )

To video je z roku 2016, opravdu zpravy rychlosti Blesku. A navic, co nam je do nejake rusacke nehody, beztak zas byli naliti samohonkou.

BrozJara ( 7. července 2018 19:29 )

 Dát pod velmi tragickou smrt 9 lidí s dítětem reklamu s postavou, startující motorovou pilu a hovořící o masakru, to je fakt morální masakr od zcela bezduchých lidí. Nějaká novinářská (a lidská) etika je Blesku zcela neznámým pojmem. Fuj! Příště tam dejte reklamu na pohřebnictví, nebo video na člověka s amputovanou končetinou ..... darebáci. A Olda1000 idiotsky komentuje, že tam nezastavila řidička , která nesnáší krev. "Myslící" "myslivec" bez mozku.

offline ( 7. července 2018 19:21 )

Tak? Já myslel že to patří k Uhrám.

olda1000@... ( 7. července 2018 18:49 )

 Je u nehody a jede dál dement jeden..

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud