Motorkář našel v autě u D1 mrtvolu: Policie nechápe, jak se vůz dostal za svodidla

Autor: čad - 
18. 8. 2018
13:11

Záhadu, jak se havarovaný automobil dostal na 110. kilometru dálnice D1 u Pávova na Jihlavsku za neporušená více než metr vysoká ocelová svodidla, řeší jihlavští policisté. K nehodě došlo ve směru na Brno.

Havarovanou Škodu Octavii s mrtvým řidičem (60) tam v pátek dopoledne nalezl projíždějící motocyklista. Policisté posléze zjistili totožnost zemřelého muže a policejní psovod propátral široké okolí tragické nehody, neboť bylo podezření, že ve vozidle s ním cestovala ještě další osoba. To se však nepotvrdilo.

„Vozidlo zatím z nejasných příčin vyjelo mimo dálnici a skončilo v lese mezi vzrostlými stromy,“ uvedla mluvčí policie Dana Čírtková.

Policisté zjistili, že řidič z Plzně vyjel už ve čtvrtek večer. „K nehodě tak mohlo dojít mnohem dříve, než jej motocyklista jedoucí po dálnici objevil. Za svodidly v lese bylo špatně viditelné,“ zdůraznila mluvčí s tím, že přesnou dobu smrti řidiče určí nařízená pitva. Policisté nyní hledají případné svědky záhadné nehody, zda by se neozvali na linku 158.

Doporučujeme
starypes ( 18. srpna 2018 19:01 )

Z Á Z R A K.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud