Po sexuologovi Weissovi chce rodina pozůstalých 20 milionů. Lékař způsobil fatální nehodu | Blesk.cz

Po sexuologovi Weissovi chce rodina pozůstalých 20 milionů. Lékař způsobil fatální nehodu

Autor: čad - 
29. 5. 2018
17:51

Po sexuologovi Petru Weissovi (63) žádá devět pozůstalých po dvou mrtvých a jedné těžce zraněné dvacet milionů korun! Způsobil totiž autonehodu s fatálními následky.

Weiss předloni naboural na Pelhřimovsku protijedoucí automobil, ve kterém zahynuli otec (†55) s dcerou (†25) a matka (50) byla těžce zraněna. Před soudem v Pelhřimově se v úterý začala projednávat majetková a nemajetková újma rodiny. Syn Jakub Š. uvedl, že zbylá část rodiny se z tragédie dosud nevzpamatovala.

Za nehodu Weiss loni na podzim dostal podmíněný trest 2,5 roku vězení s odkladem na tři roky a dvouletý zákaz řízení. Po odvolání poškozených jim Krajský soud v Táboře vyhověl a jednání vrátil zpět do Pelhřimova.

„Krajský soud neměl námitky k důkazním skutečnostem ani výši trestu, jen reagoval na nároky poškozených,“ zdůraznil včera soudce Jiří Zach, který líčení odročil.

Doporučujeme
sores ( 29. května 2018 22:44 )

No v USA by dostala ještě více!! Tam se musí platit za sebemenší ublížení na zdraví. Sice mrtvé už nevzbudí ale proč nechtít po grázlovi prachy když to zavinil??? A kdy půjde do basy??? Nikdy že, jako spousta vlivných a bohatých.jsme jediný stát na světě kde se soudy táhnou se zločincem i 13 let jak zmínila telka.Je to neschopnost českých soudů!!!

voorel ( 29. května 2018 22:43 )

Stejnej případ jako čobolka Darina. Kde jsou prachy, nic se neděje i kdyby chcíplo milion lidí. Kéž by pozabijeli aspoň černý huby, v tom případě by to mělo pro slušný lidi význam a prospěch.

zindula ( 29. května 2018 22:22 )

Asi jsem to popletla, myslela jsem, že zemřela matka, jak tu dole čtu, tak to prý byl otec, ale i tak se nic na vině dcery nemění.

zindula ( 29. května 2018 22:18 )

Každá rodina místo, aby smutnila, tak se dere o prachy, jako hyeny. Přitom nikdo nemusel zemřít, kdyby jejich dceruška byla připoutaná, ta vlastně zabila mámu. No jestli je prachy uklidní i když tolik v životě nedostanou, trochu dost to přehnali.

bizon_pepa ( 29. května 2018 22:16 )

Souhlas. Přesně to si myslím i já.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud