Malou Katie (†7) brutálně zavraždili: Teenagerka (15) jí podřízla krk

Autor: lm - 
11. 1. 2017
18:44

Teprve patnáctiletá dívka brutálně zavraždila sedmiletou holčičku. Teenagerka z neznámého důvodu dívence podřízla hrdlo na hřišti nedaleko domova holčičky na klidném předměstí Yorku. Rodiče se po činu zhroutili. 

Britský York šokovala brutální vražda sedmileté Katie Rough. Holčičce podřízla hrdlo patnáctiletá dívka, která byla později zatčena. K brutální vraždě došlo v pondělí odpoledne na hřišti na tichém předměstí Yorku Woodthorpe.

Mezi prvními na místě byla maminka Alison (38), která se při pohledu na svou milovanou dcerku zhroutila na kolena. „Ne, ne, ne, moje holčička. Asi jí zabila. Zavolejte záchranku,“ křičela a plakala. Krátce poté přijel i táta Paul (34), který se zoufale opíral o zeď, zatímco se lékaři snažili zachránit malou Katie. Sanitka dívenku převezla do nemocnice, ale tam byla bohužel prohlášena za mrtvou.

„V souvislosti s incidentem byla zatčena patnáctiletá dívka, která zůstává ve vazbě,“ potvrdil policejní mluvčí Dave Ellis. Identita dívky ale nebyla zveřejněna.

Jen dva týdny před vraždou byla malá Katie rodičům na svatbě za družičku. Rodiče Alison a Paul jsou spolu už několik let, ale vztah se rozhodli zpečetit až 28. prosince. Alison má ještě tři starší děti z předchozího manželství, Paul je dvojnásobným otcem. Podle sousedů jde o spořádanou rodinu a nikdo nedokáže pochopit, proč se jim taková tragédie musela stát.

„Katie byla laskavé a ohleduplné dítě, byla oblíbená jak u spolužáků, tak u učitelů. Byla pracovitá a měla talent na tvůrčí psaní,“ popsala dívenku její učitelka Tracey Ralph. Obvykle si hrávala kolem domu s kamarády. Byla milá, opravdu sladká, věčně usměvavá a přátelská,“ řekla deníku DailyMail sousedka Christina Mercer.

Doporučujeme
adalberta ( 12. ledna 2017 10:44 )

15cti letá muslimka, to už nemá obdoby, nač je chránit islámské vrahy a vražedkyně.

666provas ( 12. ledna 2017 10:34 )

Jedinym moznym trestem pro arabskeho teroristu či islamskeho vraha je tu bestii svlecenou do naha nekolik tydnu verejne lyncovat, potom vyuzit na pokusy a po te ji co nejbolestivejsim zpusobem "demontovat" na "nahradni dily". Zadne slitovani s tim vrazednym Allahovym odpadem!!! Strilet ten ksindl na potkani !!!

Josef666 ( 12. ledna 2017 09:12 )

Souhlas!!!

opencard ( 12. ledna 2017 08:18 )

Ta 15ti leta bestie co takto bestialne zavrazdila tu Katie byla asi na 99% nejaka islamska stetka. Jedinym moznym trestem je tu bestii svlecenou do naha nekolik tydny verejne lyncovat, potom vyuzit na pokusy a po te ji co nejbolestivejsim zpusobem "demontovat" na "nahradni dily". Zadne slitovani s tim vrazednym Allahovym odpadem!!! Strilet ten ksindl na potkani !!! Gnadeloss !!! Byt na miste otce te Katie, tak by minimalne nekolik kusu toho Allahova vrazedneho odpadu zdechlo !!!

opencard ( 12. ledna 2017 08:15 )

Trest smrti vždy a všude! Oko za oko....

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud