V Praze napadl Itala (62) s českou přítelkyní (29): Pořezal je v obličeji, pátrá po něm policie!

Muž, který v Praze brutálně napadl a pořezal Ital s českou přítelkyní
Autor: ČTK - 
14. 5. 2014
18:16

Policie hledá muže, který 26. dubna na pražské Národní třídě brutálně napadl Itala (62) s jeho českou přítelkyní (29). Bezdůvodně na dvojicí zaútočil ostrým předmětem a oba je pořezal v obličeji. Pachatele zachytila bezpečností kamera.

Násilník napadené ženě způsobil několikacentimetrovou řeznou ránu na krku a muži velice hlubokou, osm centimetrů dlouhou řeznou ránu na tváři. Po činu pachatel utekl Divadelní ulicí do stanice metra Staroměstská.

Podle kamerových záznamů odjel do stanice Jiřího z Poděbrad. Tam si zřejmě uvědomil, že jede špatným směrem a přestoupil do protější vlakové soupravy, kterou dojel až do stanice Dejvická. Tam chvíli seděl na perónu na lavičce a pak vyšel z metra ven, neznámo kam.

Poškození útočníka popsali jako muže ve věku mezi 35 až 45 lety, vysokého 175 cm. V době útoku na hlavě kšiltovku a oblečen byl do tmavě modré bundy s výrazně bílými pruhy na rukávech a hrudi. Sebou měl také modrou cestovní tašku.

Kamerové záznamy zachytily útočníka již několik desítek minut před incidentem. Díky nim kriminalisté zjistili, že hledaný muž měl konflikt s dívkou či ženou na Palackého náměstí, která tu projížděla na kole. Tato žena by mohla být pro policisty velice zásadní svědkyní. "Zda je tento brutální útok následnou reakcí na první drobnější incident s cyklistkou na Palackého náměstí nyní kriminalisté zjišťují," uvedl mluvčí policie Tomáš Hulan.

Kriminalisté tuto ženu žádají, aby se přihlásila na se svědectvím na policii či tísňovou linku 158. O případná svědectví žádají rovněž veřejnost. Policisté ale varují, že pachatel je velice nebezpečný. V případě, že by ho někdo na záběrech poznal, nemá se sám snažit o jeho zadržení.

Doporučujeme
slider ( 15. května 2014 00:11 )

Ital 62 česká přítelkyně 29=Hnus!

foxlova ( 14. května 2014 21:42 )

...to je ten magor...až ho chytí, tak se budem divit...ufffff.... ...ale bude aspoň "klid" po Praze

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud