Petr Kolář si mladou Lenku nastěhoval k sobě domů
Foto: abl
Petr Kolář (45) už má svou milenku doma. Po rozvodu se zpěvák rychle oklepal a do svého domu si podle informací Blesku nastěhoval Lenku Chlupáčovou (23). Dívku, se kterou byl vloni přistižen na záletech a kvůli které ho opustila manželka Zuzana (39).
Právě úlet s biletářkou Divadla Broadway byl prvním impulzem k rozvodu.
Kolář se ještě pokusil své ženě omluvit písní Navzdory hříchům svým, ale nevyšlo to. Po několika měsících, kdy se manželé tvářili, že celý incident je zapomenut, přišla náhlá změna.
„Budu se rozvádět, dohodli jsme se tak s manželkou,“ přiznal tehdy
Kolář Blesku.
O tom, že by měl někoho jiného, ale nechtěl ani slyšet. Přesto věděl, že jeho románek s mladičkou Lenkou byl pro Zuzanu nepřekonatelným problémem. „Určitě to tím celé začlo,“ uvědomoval si.
Teď už se zřejmě Kolář rozhodl, že vstoupit podruhé do stejné řeky, bude v pořádku. Svou milenku si totiž nastěhoval do domu, kde ještě nedávnou bydlel s manželkou a syny Petrem a Honzíkem. Sám Kolář se zatím ke společnému soužití se svou milenkou nevyjádřil. Zpěvák má momentálně spoustu práce se zkoušením muzikálu Klíč králů.
Lenka se do zpěváka zřejmě opravdu zamilovala
1/7