Sobota 27. dubna 2024
Svátek slaví Jaroslav, zítra Vlastislav
Polojasno 18°C
Provoz

Újezdeček
Vedoucí údržby ve výrobě

Obor:
Mistři a příbuzní pracovníci ve strojírenství
Provoz:
Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání:
Nižší střední odborné
Doba zaměstnání:
od 1. dubna 2024 do 31. března 2025
Mzdové rozpětí:
od 35 000 Kč/měsíc
Hlavní náplň práce: Zabezpečení provozuschopnosti výrobních zařízení (lisů, atd.). Preventivní údržba, drobné zamečnictví jako je úprava dílů, atd. Zodpovědnost za celý areál a ostatní údržbáře. Požadujeme vyučení strojním zámečníkem, popřípadně podobné technické profese. Minimálně 5 let zkušeností s údržbou v průmyslové výrobě. Svářečské zkoušky výhodou, zkoušky na provoz plynových kotlů. Pracovní doba od 6:00h do 14:00h Nabízíme zázemí stabilní a prosperující firmy - česká výroba pro tuzemské i zahraníční zákazníky Motivující systém odměňování a benefitů (osobní ohodnocení, mimořádné odměny) Menší kolektiv lidí. Týden dovolené navíc Mzda od 35 000 Kč / měsíc - v závislosti na zkušenostech a schopnostech jednotlivce.
Místo výkonu práce
KSK - BELT, a.s., Řetenická 133, 41501 Újezdeček
VYHLEDAT VÝSLEDKY Načítám
Újezdeček
Dnes
18 °
Zítra
20 °
Dlouhodobá předpověď

STATISTIKY - Újezdeček (obec)

905
Plocha území
177  ha

Obec Újezdeček náměstí Boženy Němcové 2/1, Újezdeček, Ústecký kraj, 41501