Pondělí 29. dubna 2024
Svátek slaví Robert, zítra Blahoslav
Polojasno 23°C
Vzdělání
Obor
Pracovní poměr
Provoz

Hradec Králové
VEDOUCÍ ODD. A ZÁSTUPCE / ZÁSTUPKYNĚ VEDOUCÍHO ODBORU

Obor:
Řídící pracovníci v oblasti ostatních odborných služeb
Počet volných míst:
1
Provoz:
Pružná pracovní doba
Pracovněprávní vztah:
Pracovní poměr - plný
Minimální stupeň vzdělání:
Vyšší odborné
Doba zaměstnání:
od 1. června 2024 do 30. června 2025
Mzdové rozpětí:
od 23 390 Kč/měsíc 34 370 Kč/měsíc
Poznámka:
Pracovní náplň: Zajišťování pohledávek a jejich příslušenství uplatněním rozsahu zástavního práva. - Zajišťování výkonu exekucí prodejem movitých věcí nebo nemovitostí. - Řízení pracovníků oddělení 42 Vymáhání, určování forem a metod práce. - Určování realizace úkolů a koordinace jejich plnění. - Ovlivňování organizace práce podřízených zaměstnanců. - Osobní podíl při plnění úkolů zásadní důležitosti. - Zastupování vedoucí odboru 4 Správy příjmů a vymáhání v době její nepřítomnosti. - Soustavný a ucelený výkon při kontrolní činností podřízených zaměstnanců. - Plnění dalších úkolů dle pokynů vedoucí odboru. Požadavky: Vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu nebo vyšší odborné vzdělání. Velmi dobré komunikační schopnosti slovem i písmem. Dobré organizační schopnosti. Znalost práce na PC, řidičský průkaz skupiny B. Časová flexibilita, ochota vzdělávat se. Čistý trestní rejstřík. Zaměstnanecké výhody5): Po zapracování možnost přiznání osobního příplatku. Výkonnostní / cílové odměny. 5 týdnů dovolené + 5 dnů placeného volna. Příspěvek zaměstnavatele na stravování (stravenkový paušál). Osobní účet z fondu FKSP (sport, kultura, rekreace apod.). U vybraných pozic možnost uplatnění home office a pružné pracovní doby. Po splnění podmínek příspěvek na penzijní připojištění (nad rámec osobního účtu FKSP). - Po splnění podmínek možnost získání bezúročné půjčky na bydlení a na vybavení domácnosti. Dotované rekreace a dětské tábory (nejen ve vlastních zařízeních). Multisport karta dle zájmu zaměstnance (více informací k tomuto benefitu na www.multisport.cz). Interní i externí odborné vzdělávání (plně hrazené odborné semináře, školení aj.).
Místo výkonu práce
Celní úřad pro Královéhradecký kraj, Bohuslava Martinů 1672/8a, 50002 Hradec Králové
Kontakt:
VYHLEDAT VÝSLEDKY Načítám
Dnes
23 °
Zítra
24 °
Dlouhodobá předpověď

STATISTIKY - Hradec Králové (obec)

Počet obyvatel s trvalým nebo dlouhodobým pobytem
92 808
Plocha území
10 569  ha
Další statistiky

ÚŘADY

Celní úřad pro Královéhradecký kraj Bohuslava Martinů 1672/8, Hradec Králové, Královéhradecký kraj, 50002
Okresní soud v Hradci Králové Ignáta Herrmanna 227/2, Hradec Králové, Královéhradecký kraj, 50003
Krajská hospodářská komora Královéhradeckého kraje Škroupova 957/4, Hradec Králové, Královéhradecký kraj, 50002
Statutární město Hradec Králové Československé armády 408/51, Hradec Králové, Královéhradecký kraj, 50003
Další úřady
Video se připravuje ...
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy